Добивка

Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Konecno ..poslem 10dena ..samo minus Davis,1koef .
Golema sreka so Galinari ..iako imase za 4min prva cetvrtina 11poena ..covekot projde granica tek 4ta cetvrtina pri golem BO ..
Da se vratime od golemiot minus,mora da vleze vecereasniot tiket ..preubavi granici ima inace ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
22 април 2005
Мислења
1.334
Поени од реакции
504
Zdravo, nekoj da mi objasni za mozzart bidejki preku niv ne sum igral online bet, kako odi taa postapka? Treba da popolnam nekoj formular pa dobivam karticka i na nea stavam pari za da se kladam?
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Zdravo, nekoj da mi objasni za mozzart bidejki preku niv ne sum igral online bet, kako odi taa postapka? Treba da popolnam nekoj formular pa dobivam karticka i na nea stavam pari za da se kladam?
Здраво, за тоа имаш тема "обложување на нет" сигурно ќе најдеш таму одговор( евентуално во тема Кладилница, генерална дискусија). Тука се постираат добитни тикети.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Zdravo, nekoj da mi objasni za mozzart bidejki preku niv ne sum igral online bet, kako odi taa postapka? Treba da popolnam nekoj formular pa dobivam karticka i na nea stavam pari za da se kladam?
Go ukinaa na mozzart online kladenjeto, traeshe 10tina dena samo, e sea ako pak go imaat aktivirano treba samo club kartichka da izvadish i da napraish account
 

Kajgana Shop

На врв Bottom