Добивка

Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
дури сега ги гледам тикетите, овај првиот тикет ме бендиса, треба да стои на почетна страна на темата "КЛАДИЛНИЦА" и на него да пиши "како НЕ треба да се игра в кладилница "
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
дури сега ги гледам тикетите, овај првиот тикет ме бендиса, треба да стои на почетна страна на темата "КЛАДИЛНИЦА" и на него да пиши "како НЕ треба да се игра в кладилница "
Добро уште јадите за то кој како игра ? Шо ве заболи толку ?
Вака или така Стефан си извај 200-300 евра чисти за 5-6 дена од турнирот.
Дај сликајте тикетите ти и мона да видиме како играте да поднаучиме нешто, оти дрва сме ние ништо не разбираме.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.608
дури сега ги гледам тикетите, овај првиот тикет ме бендиса, треба да стои на почетна страна на темата "КЛАДИЛНИЦА" и на него да пиши "како НЕ треба да се игра в кладилница "
Кога ќе ти стане јасен терминот “Реалност на настаните“ дојди и обрати ми се, а до тогаш олабави ме те молам. Ајт.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Стефче ја затвори Копачка,а Стефи се "НЕРВИРА":pipi:...:pos:
Ах,таа моја чудесна :oeoeoe:...
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Добро уште јадите за то кој како игра ? Шо ве заболи толку ?
Вака или така Стефан си извај 200-300 евра чисти за 5-6 дена од турнирот.
Дај сликајте тикетите ти и мона да видиме како играте да поднаучиме нешто, оти дрва сме ние ништо не разбираме.
ај тишина бе ти, значи не ми е муабетот стефан колку пари извај туку дека играта е голем ризик и неисплатлив, зато шо еднаш да го падни вакво ливче, ке треба после 100 вакви да фати за да биди ќар.
Тој си знај најубо, темата е за коментари и кој сака и шо сака ке коментира не туку рипај ко прле пред магаре[DOUBLEPOST=1433072574][/DOUBLEPOST]
Стефче ја затвори Копачка,а Стефи се "НЕРВИРА":pipi:...:pos:
Ах,таа моја чудесна :oeoeoe:...
ете гледам сите кладилници се затворени од Стефан
 

Kajgana Shop

На врв Bottom