Девојки од разни забави

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Кој рече дека се посрамуваат , и ако е и за пари пак еден дел го прават и за забава, а тоа што кај нас има предрасуди за тоа кој како си се забавува тоа е неш проблем а ненивни.
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Bacillus gagous напиша:
Кој рече дека се посрамуваат , и ако е и за пари пак еден дел го прават и за забава, а тоа што кај нас има предрасуди за тоа кој како си се забавува тоа е неш проблем а ненивни.
Јас си кажав мое мислење, мене тоа ЛИЧНО не би ми било забавно и би било срамно , и истотака реков дека многу нема да се согласат со мене, но сеедно јас останувам на моето дека девојките се симпатични, ама идејата глупа :wink:
 

elen4e_bonjovi

Dark Angel
Член од
10 мај 2006
Мислења
240
Поени од реакции
0
Devojkive se OK ama za vo nekoj klub ili kabare..ALi mozebi sepak ovaa parada imala nekoj poseben povod....I da nemala sigurno maskite zdivele:)))
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
MoNa` напиша:
Ej mislam stvarno navredvas so ova.. ne velam deka nesto vakvo ne se najdva vo Bitola (ama kako sto ima takvi ima i isklucoci!!)
A inaku znam jas edna trojka( tri drugarki) koi se isti vo sekoj pogled kako ovie na slikive mozi i polosi..se so gi interesira se samo parite ,kolite so gi imat ne gi interesira kolkavi se ili kakvi se deckite so gi "bendisvat"
Навредувам??? Нели и самата рече дека има женски кои се како на слкиките и дека само трчаат по пари. Ма дај молимте, 70% од женските се на такво ниво што мислат дека се најубави и дека со нив не може секој да биде. Чест на исклучоци многу му сум благодарен на таквите што постојат во Битола, ама како што гледам јас многу малку се. Можам само да кажам дека вистината боли, а за некои луѓе многу му е убаво што знаат дека има и такви кај нас
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.690
Поени од реакции
4.839
Ne mi se veruva u skoro vreme da ima vakvo nesto
 

kate_baby

Mean Girl
Член од
6 јули 2006
Мислења
43
Поени од реакции
0
ova ne e tolku loso , ama ne go ocekuvam vo makedonija :D
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
JuveFan напиша:
Навредувам??? Нели и самата рече дека има женски кои се како на слкиките и дека само трчаат по пари. Ма дај молимте, 70% од женските се на такво ниво што мислат дека се најубави и дека со нив не може секој да биде. Чест на исклучоци многу му сум благодарен на таквите што постојат во Битола, ама како што гледам јас многу малку се. Можам само да кажам дека вистината боли, а за некои луѓе многу му е убаво што знаат дека има и такви кај нас
Hey dude, изглеа имаш лошо искуство со жените. Ништо чудно шо мислиш така, пошто вие машките трчате само по тие шо ќе ви дозволат да ја потисните. И сеа не ви чини оти само такви наоѓате. Чупе, шо си ја чува честа и достоинството, вас не ви е интересно и го сметате за „затуцано“. Зато не коментирај дека нема женски шо се пристојни.
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
JeCILaDy напиша:
Hey dude, изглеа имаш лошо искуство со жените. Ништо чудно шо мислиш така, пошто вие машките трчате само по тие шо ќе ви дозволат да ја потисните. И сеа не ви чини оти само такви наоѓате. Чупе, шо си ја чува честа и достоинството, вас не ви е интересно и го сметате за „затуцано“. Зато не коментирај дека нема женски шо се пристојни.
Не знам каде напишав дека нема женски што не се пристојни:tapp: . Да имам лошо искуство со жениските затоа го кажувам ова. Работата со Битолчанки е тоа дека 70% трчаат по пари, а не сите, така да 30% ти се тие што се пристојни женски. Сите нешта се вртат околу парите, па со повеќето мои женски што излегвав беше за тоа јас да му купам нешто, да частам кафенце, да и го платам седењето на интернет и еден куп работи. Колку да сакаш да ги одбраниш тие 70% од женските во Битола нема да можеш поради тоа што секогаш такви ќе останат. Пак ќе ти напоменам има женски што се поштени во Битола и што се многу добри што не можеш да најдеш никаде како нив, ама сепак многу малку се
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
JuveFan напиша:
Не знам каде напишав дека нема женски што не се пристојни:tapp: . Да имам лошо искуство со жениските затоа го кажувам ова. Работата со Битолчанки е тоа дека 70% трчаат по пари, а не сите, така да 30% ти се тие што се пристојни женски. Сите нешта се вртат околу парите, па со повеќето мои женски што излегвав беше за тоа јас да му купам нешто, да частам кафенце, да и го платам седењето на интернет и еден куп работи. Колку да сакаш да ги одбраниш тие 70% од женските во Битола нема да можеш поради тоа што секогаш такви ќе останат. Пак ќе ти напоменам има женски што се поштени во Битола и што се многу добри што не можеш да најдеш никаде како нив, ама сепак многу малку се

Јас сум од Битола и јас и мојте другарки, никојпат не сме дозволиле некој да ни плати пијачка, да не префрли или да ни купи нешто. :tapp:
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
JeCILaDy напиша:
Јас сум од Битола и јас и мојте другарки, никојпат не сме дозволиле некој да ни плати пијачка, да не префрли или да ни купи нешто. :tapp:
Како што кажав има женски кои не се такви. Тие 30% како што гледам не ги прочита
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
JuveFan напиша:
Како што кажав има женски кои не се такви. Тие 30% како што гледам не ги прочита
Ги прочитав и ти кажвам дека поголем е процентот на тие шо не се такви, не само 30%.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom