Дали сте плачеле за вашата љубов?

Сте плачеле за вашата љубов?

  • Да

    Гласови: 384 73,6%
  • Не

    Гласови: 138 26,4%

  • Вкупно гласачи
    522
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Да .Сум плакал и мислам дека ништо срамно во тоа.:kesa::kesa:
 
M

marsovka

Гостин
Да, пошо сум издркан, емотивен, патетичен имбецил.
Више никад.
Знаеш колку пати ова сум го рекла? Многу а знаеш колку пати сум го прекршила тоа никад више? многу ... никогаш не вели никогаш ( клише изрека за клише љубовен живот која верувале или не секогаш функционирала) :)
 
U

UniqueGirl

Гостин
Знаеш колку пати ова сум го рекла? Многу а знаеш колку пати сум го прекршила тоа никад више? многу ... никогаш не вели никогаш ( клише изрека за клише љубовен живот која верувале или не секогаш функционирала) :)
Бејб, и да сакам више, неам сили веруј. :back:
 
M

marsovka

Гостин
Бејб, и да сакам више, неам сили веруј. :back:
Имаш 16
Знаеш колку пати сум мислела готово крај, немам сили ми оди да си пукам во глава, сечење вени, пишување не знам какви ми ти Крејзи-ин-лове текстови ... бајаги. И сеа така се осеќам празно како и по секоја врска која завршила , празно и истоштено, се осеќам дека имам 41 а не 21, ама знаеш што знам дека ќе заврши. Месец -два-три-четири ќе пројде. Некад и година ама на крај ќе пројде . Ќе пројде ако ти сакаш и веруваш :)
И пак после јово на нов Јбг само од тоа нема бегање:)

едит само за тебе ( за полесно да се исплачеш и испразниш)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.495
Поени од реакции
4.058
Сум, глупаво ми е некад да го признаам тоа ... :D
 

Gunner_L

Lord , Lord Bendtner
Член од
7 април 2009
Мислења
922
Поени од реакции
500
Ми се има случено порано.. сега не зашо убаво ми е и нема причина.. инаку сум доста цврст карактер и такви работи за мене не се вообичаени.. како и да е на секој жив му се случува ова и нема што да се срамиме и да се правиме кој знае што ...:helou:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.678
Поени од реакции
4.794
за ништо не сум плачел па камоли за љубов-која и онака другата страна не се потрудила да дојдам до тој степен
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Ми се има случено и тоа за 2 особи :kesa:
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
822
Поени од реакции
290
Не сум плачел, ама и не сум имал некоја озбилна врска до сега :toe:
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
Сите девојчиња ми велат не вреди да се плаче за машко, а истите тоа го практикуваат. :toe:
da ali znaes kako prvin places zasto ti e stvarno tesko, ok ke se isplaces saat, dva i tolku posle ke ti doe period na razmisluvanje i ke se prasas zaso ustvari places????.....i ke sfatis deka bezvredno go prais toa, taka da bolje da se isplace i da razmisli od kolku da sobira i da ne razmisli
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ne sum bil zaluben no se nadevam vo idnina ke se isturam od placene za mojata lubov!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom