Дали/колку девојките сакаат анален секс?

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Се приклучувам на кампањата:Не за анален секс.
Причини:воопшто не ми се допаѓа,ми создава грдо чувство и болка.
Предлог:можете и без него.
Совет:некој што не мисли како мене,нека ме убеди во спротивното(теоретски:))
Желба:сакам да ми е убаво.
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.584
хм...па релативно е , искрено сега со ова рамислување не би го направила тоа , некако ме асоцира на нечистотија, не знам зошто , но за понатаму никогаш не се знае...:)
Mozhebi te asocira zatoa shto brojot na bakterii e najgolem vo odreden predel na debeloto crevo kaj anusot. I so brojki: ima bakterii vo kolichestvo 10 na 13ta stepen na cm kvadraten. A toa e zhiva bolest.

Od higienski, no samo od higienski prichini kje se slozham so Leandra pogore!

Shodno Leandra nema da se potrudam da te ubedam ni teoretski, iako toa mozhe samo praktichno.:smir:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Се приклучувам на кампањата:Не за анален секс.
Причини:воопшто не ми се допаѓа,ми создава грдо чувство и болка.
Предлог:можете и без него.
Совет:некој што не мисли како мене,нека ме убеди во спротивното(теоретски:))
Желба:сакам да ми е убаво.
Секогаш е полесно практично ама ајде да пробаме вака:
Придобивки со анален секс:
1* Практично е кога се црвени или какви ги викате денови. Значи - no time limit!
2* Нема шанса да затрудне и да го заборавиш, јас додуша секад го вадам навреме кај и да е ставен. Значи- Мирен сон за двајцата!
3* Помали се шансите да добиеш некоја полово пренослива болест
4* Како машко секогаш знаеш колку е загреана, на вагината може и лажна температура да дигне ама во анусот не бива! Знаете кај е најточна телесната температура така?
5* Помали се шансите за тврда столица! хехе
6* Многу практикувано од припадничките на Албанската популација што сакаат да си ја зачуваат невиноста, не дека нема 'шнајдери' сега ама: цитирам - Во тој куранот никаде не пишува дека ебењето во г'з е грев само за вагина е нагласено! па ем ќе се ебат ем ќе бидат поштени! :wink:
Зашто жените не го сакаат:
1* Па скоро никад не се става цел, и нас не боли, поготово ако е тесен анусот, а жената го сака без ниту еден милиметар надвор.
2* И се јавува психички проблем за наредната оралка(кај 90%)
3* Се осеќа понижено уствари немоќно. Незнам зашто ама многу пати сум чул ваков муабет!
П.С. И не дека нас ни е поубаво, него ете делува на егото, појма немам!! поготово ако ебеш некоја туѓа жена! У пичку матер еј, ...... леле..... ми падна една така в раце, нема слегување наредните 2 сати неможев да го приберам, кога рече скокам та скокам. Се ежиш како млад мајмун па уште кога ќе ти каже нешто за мотив у стил: дечко ми не ме ебел у г'з го сега! Еееее...:majmun8:
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Се приклучувам на кампањата:Не за анален секс.
Предлог:можете и без него.
Желба:сакам да ми е убаво.
Се согласувам и да во секс треба екпериментирање ама за се си има граница на една нормала ова за мене лично ја поминува таа граница, така да цврсто убедено сум против негледам ништо убаво во тоа:pipi:.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Every time you give a red light for anal sex, God kills 2 babies, 3 kittens and 1 wabbit! Think of those poor little helpless things!:smir:
 

oBi_VaN

Is the man!
Член од
11 ноември 2007
Мислења
756
Поени од реакции
21
Аиии..... Анал си е Анал, има посебен шмек!! А и башка потесно е.... ;):):)
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Kонтра реплика..

Секогаш е полесно практично ама ајде да пробаме вака:
Придобивки со анален секс:
1* Практично е кога се црвени или какви ги викате денови. Значи - no time limit!
1** Кога имам менстурација, да имам секс, мислам, било каков секс?! Нормален си? Не ќе да си. Како прво, не е хигиенски, како второ, одвратно е. Мислам дека ќе се сложат сите припаднички на понежниот пол. Искрено, поодвратна работа неам слушнато.

2* Нема шанса да затрудне и да го заборавиш, јас додуша секад го вадам

2**Како шо рече, секогаш го вадиш. Значи за да не останиме бремени, вадење!


3* Помали се шансите да добиеш некоја полово пренослива болест
3** О ти кутар мал човеку. Оди погуглај, прочитај само колку крвни капилари пукаат, и какви последици тие носат. Или оди на гинеколок, таму имаш сигурни информации поврзани со ова сега шо го зборам.

4* Како машко секогаш знаеш колку е загреана, на вагината може и лажна температура да дигне ама во анусот не бива! Знаете кај е најточна телесната температура така?
4** Не знајме. Булшит.

5* Помали се шансите за тврда столица! хехе
5** Булшит на квадрат.

6* Многу практикувано од припадничките на Албанската популација што сакаат да си ја зачуваат невиноста, не дека нема 'шнајдери' сега ама: цитирам - Во тој куранот никаде не пишува дека ебењето во г'з е грев само за вагина е нагласено! па ем ќе се ебат ем ќе бидат поштени! :wink:
7** О тие кутрите колку се само поштени. Се скапват ебање в газ, дупење и поштени. Булшит пак!

П.С. И не дека нас ни е поубаво, него ете делува на егото, појма немам!! поготово ако ебеш некоја туѓа жена! У пичку матер еј, ...... леле..... ми падна една така в раце, нема слегување наредните 2 сати неможев да го приберам, кога рече скокам та скокам. Се ежиш како млад мајмун па уште кога ќе ти каже нешто за мотив у стил: дечко ми не ме ебел у г'з го сега! Еееее...:majmun8:
А јас негде имам прочитано дека со тоа што мажите бараат анален секс, всушност се јавува нивната хомосексуална страна.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
А јас негде имам прочитано дека со тоа што мажите бараат анален секс, всушност се јавува нивната хомосексуална страна.
Зависи од кого бараат анален, Тами :)
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Sakash da probame da vidish deka ne si vo pravo? M?:majmun6: Dakle..
3** О ти кутар мал човеку.
E ushte ova go nemav slushnato za mene! Stvrno, ama kolku ne ti e na mesto muabetov ne si svesna!
4** Не знајме. Булшит.
5** Булшит на квадрат.
7** О тие кутрите колку се само поштени. Се скапват ебање в газ, дупење и поштени. Булшит пак!
Kazi mi hto ti znachi bulshit, zahto jas ne zboram ove za ebenje kravi/bulls nego zeni/devojki/chupina kako sakash kazi gi!:majmun8:
 
M

MIL

Гостин
Jas bi dodal na seto ova gore so go citnav deka se znae koe za sto e,e sea veke ako saka da se experimentira ok e neka paga analen sex :vozbud:
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
Вие мажите чудни суштества сте:) Само барате негде да го бутнете. Не ми е јасно зошто покрај таа дупка напред вие барате да малтретирате некого и да го буткате во канализација.
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Вие мажите чудни суштества сте:) Само барате негде да го бутнете. Не ми е јасно зошто покрај таа дупка напред вие барате да малтретирате некого и да го буткате во канализација.
jas kolku sto razbrav temata obrabotuva DALI/KOLKU DEVOJKITE SAKAAT ANALEN SEKS,a ne dali i kolku mazite go sakaat istoto.
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Никогаш нема да прифатам оваквање у задник па не планирам катетер(кој не знае што е катетер нека гугла) да носам после:vozbud:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Никогаш нема да прифатам оваквање у задник па не планирам катетер(кој не знае што е катетер нека гугла) да носам после:vozbud:

Ме интересира со оглед на тоа дека си упатена, па да ми објасниш што е тоа катетер и како планираш да го носиш “после“?

Вие мажите чудни суштества сте:) Само барате негде да го бутнете. Не ми е јасно зошто покрај таа дупка напред вие барате да малтретирате некого и да го буткате во канализација.
Мислам дека најдобро би било кога некоја девојка што практицира анален секс би ти одговорила зошто сака да го прима анално.

Не се преправајте дека правите нешто поради нас, машките, бидејќи исто уживате во сексот како и ние, а партнерите сами си се одбираат во зависност колку си се сексуално компатибилни.

Многу ве “малтретираме“ бе... ептен, кутрите вие неможете да стигнете со задоволување на нашите настрани желби.

Нит пушите, нит давате у г'з, нит голтате, нит стенкате, сите девици , сите верни до смрт, перверзијата е машка карактеристика, да би ве оставеле на мира..вие само би плетеле и готвеле по дома.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom