Дали зборувате за секс со родителите?

Дали зборите за секс со родителите?


  • Вкупно гласачи
    339

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Со родителите никогаш, но со сестра ми братучетките, па и со тетка ми да. Ама со родителите никогаш досега.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Одамна не!
 
П

Петар-МКД

Гостин
Па.. да имам зборено пред некое време. Ми кажаа да не правам глупости, уште сум мал, бла бла бла... А, татко ми ме советуваше и ми кажа три основни правила:
1. Никогаш не кажувај "те сакам"
2. Никогаш не се извинувај.
3. Никогаш не се оправдувај.

Штета баш не ги користам јас =)
 

Adr1anA

NAUGHTY GIRL
Член од
12 септември 2005
Мислења
198
Поени од реакции
4
za zal moite ziveat uste u toj svet deka toa e sramno nesto...bla bla ne go ni koristat zborot seks...go vikaat ""TAA RABOTA"" za niv sekogas ke bidam dete izgleda
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Da zboruvam, majka mi pred sekoe iskacanje ni vika na mene i sestra mi:"Pamet u glavi i dupe uza dzid":kez: :kez: :kez:
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
:eek:ftopic: Да не ти вика и со памет, и убаво да си поминеш, а ти нејзе е не може и двете-одлучи се.:icon_lol:
Инаку порано ретко, по потреба, а сеа ич...
 
Член од
28 февруари 2006
Мислења
56
Поени од реакции
0
:smeshko:Moite mnogu me svakaat nikogas ne sum zborela na taa tema:icon_redf ama ednostavno znaat kako e,tatko mi mnogu me zaebava so toa i mi vika "se iznauci li anatomija so R.":sekss:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Au kolku otvoreno zboram so moite na ovaa tema,bez razlika dali se raboti za majka ili tatko,zboram na onoj del sexualno obrazovanie od po doma opsti muabeti za sexot,sigurno nema da mi kazat moite strkot te donese,sekogas otvoreno si kazuvaat so kako ide od so da se pazam i sl.(ama jas sum posteno dejce)Mozebi toa e taka poradi faktot sto sum edinka da imam sestra mozebi so nea ke zboram sto znam.
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
176
Поени од реакции
0
So Majka mi nikogash , a s tatko mi sekogash si pravime myabet najotvoreno
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
mnogu retko so majka mi taka znae da me prasa da me "poduci"ama sepak nekako stegnato e i od moja i od nejzina strana,a so tatko mi ic ne sum zborela za toa..
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
јас одбрав ретко зашто кога сакам нешто да знам прашувам или кога сакаат нешто да знаат ме прашуваат само општо не баш конкретно
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.689
Поени од реакции
4.825
kakvo zborenje .. samo ke zafrknes rabota i nema da ti bidne
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
nikogash ne sum zborela a i nikogash nema ni da zboram, zatoa shto ne mi stvorile navika od mala, i sea sram ke me izede da sednam da zboram so niv. a so drugi postari lugje maka nemam. sve shto si znam sum nauchila od ulica i od shkolo. a moite samo si pretpostavuvaat deka sum ushte devica bez da prashat i valjda ke prodolzhat da si pretpostavuvaat se do denot koa ke se omazham.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
BeBe11 напиша:
a moite samo si pretpostavuvaat deka sum ushte devica bez da prashat i valjda ke prodolzhat da si pretpostavuvaat se do denot koa ke se omazham.
Па некако и нормално е да мисли родителот дека ќерката на 16 години можеби сеуште е невина, нели?:mist:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom