Дали во иднина ние, луѓето ќе станeме идиоти?

Член од
6 август 2012
Мислења
123
Поени од реакции
39
Idioti sekogas imalo,no najmnogu mene mi zal sto jas ispoadnav najgolem idiot..........da ne pisuvam zosto i kako .......
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
ZA DRUGITE NARODI NE ZNAM ALI 90 % OD LUGETO TUKA SE IDIOTI
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Човештвото одамна оди по надолна патека. Каква идина... Живееме во ера на паметни телефони и глупави луѓе и овој тренд само ќе се зголемува, проширува и надоградува.
 
B

Borg_Drone

Гостин
Idioti sekogas imalo,no najmnogu mene mi zal sto jas ispoadnav najgolem idiot..........da ne pisuvam zosto i kako .......
Не знам навистина која си ама......нареден пат биди си повеќе внимателна; секој од нас може да биде идиот ама треба да знаеш со кого да бидеш и со кого да не бидеш идиот.Не е работата да правиш киксови со кого ќе стигнеш.Тоа е проблемот кај луѓето денеска, луѓето најмногу испаѓаат идиоти со оние кои не треба воопшто да бидат идиоти.Дури откако ќе помине одреден период човек разбира која грешка ја направил, но тогаш е веќе предоцна.Така тоа нека ти биде како лекција, за нареден пат, ако воопшто имаш нареден пат зошто таквите шанси да најдеш некои луѓе кои вредат многу ретко испливуваат на површина.За идиоти можеш на секој чекор да најдеш, во секој агол ама ретки се тие кои вредат, многу ретки, да не пишам загрозени видови.

Поздрав
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
666
Поени од реакции
1.876
Го поминавме тоа ниво на идиотизам...идемо даље...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom