Дали вежбате, што вежбате и колку често?

Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Па секој ден сум активен т.е спортувам. И така трчам, до одредени места!
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
сега моментално сум добар ... почнав теретана да посетвам редовно, морав да живнам малце ... претходно бев ко некој паразит 3-4 месеци без апсолутно никаква физичка актиовност :nesvest:. полека полека се враќам кон топ форма
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Моментално почнувам да се фраќам во форма. Не викам дека сум во којзнае каква форма, ама не сум ко зимата закржлавена. Нешо измеѓу сум:) ...секој ден одвојувам по 1 сат.. така да добро е засега
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.921
Поени од реакции
475
Мојата форма а посебно кондицијата во последниве недела-две ми е драстично подобра. Почнав поактивно да спортувам, а помалку да спортувам пред компјутер. И резултатите се видливи. Играм кошарка и трчам. Малку мачно беше на почетокот ама сега е топ.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Конечно влегувам во некаква форма , цел живот бев полн и дебел. А сега сум со нормална тежина , нормална градба на телото и конечно кондиција со која се гордеам.
 

Jasminka-INTER

ГО САКАМ ИНТЕР
Член од
27 април 2009
Мислења
72
Поени од реакции
10
Секој ден се сексам и сум во топ кондиција.
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
406
Поени од реакции
8
Во последно време имав загубено кондиција но почнав со редовно трењирање трчање итн итн.:)
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
4 пати неделно во теретана и секој ден пешачење по минимум 1 саат
 

DEVIL FOREVER

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
29 април 2009
Мислења
538
Поени од реакции
23
Имам многу добра кондиција а за форма не баш послаба ми е формата!
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
ne sum sega bas vo dobra forma poradi toa sto prestanav mesec dena so treninzi no ke se vratam
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Имав големи кондиции откако почнав кантер 24/7:smir: Ми се намалиа сеа пак ги врачам спорт,трчање...
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
кондиција.....на времето кога тренирав пливање, сеа тапа....кога се затопли времево почнав пешки накај факс па така да се раздвижив малце, почнав и со стомачни, али повеќе од 30 тешкоооооо:kesa:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
До пред 2 години тренирав фудбал и имав многу кондиција,но сега цигарите си го прават своето....
 
Член од
9 ноември 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
За АРМ. Убава идеја не дека не е, сао јас ако отидам таму, со нив и ке останам, заразни се човече... Нема да ми се бега дома послем
 

Kajgana Shop

На врв Bottom