Грција ги „фиромизира“ новите регистарски таблички

Статус
Затворена за нови мислења.

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Ти беше некаде на одмор или само се тролаш
Извини, треба да бидам некаде на одмор, да покажам докази дека сум бил на одмор за да коментирам на темава? Секој може да ги троши своите пари на одмор во Грција или во Којкурстан. Ти неможеш да му забраниш на некој да не летува некаде, освен ако ти не му ги даваш парите.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Извини, треба да бидам некаде на одмор, да покажам докази дека сум бил на одмор за да коментирам на темава? Секој може да ги троши своите пари на одмор во Грција или во Којкурстан. Ти неможеш да му забраниш на некој да не летува некаде, освен ако ти не му ги даваш парите.
Така е секој има право да ги троши парите,ама нема шанси да го полнам буџетот на некој Грк или Којкурстане што ме прави и третира подоле од гомно
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Така е секој има право да ги троши парите,ама нема шанси да го полнам буџетот на некој Грк или Којкурстане што ме прави и третира подоле од гомно
Твои пари - твоја работа......не гледам поврзаност со таблици.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.796
Поени од реакции
21.221
Дворот на комшијата е секогаш поубав.
Јас живеам од двете страни на оградата, така да кај мене секогаш дворот е убав:)
--- надополнето: 7 септември 2012 во 23:35 ---
Ааа никако гледам декларација и купувам строго МАКЕДОНСКИ производи
Незнаев дека Македонија произведува компјутери ,коли и мобилни итн итн( ова се работи кои претпоставувам ги поседуваш како и секој друг):D
Си ги измеривте?
Да неговиот е поголем;)
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Јас живеам од двете страни на оградата, така да кај мене секогаш дворот е убав:)
--- надополнето: 7 септември 2012 во 23:35 ---

Незнаев дека Македонија произведува компјутери ,коли и мобилни итн итн( ова се работи кои претпоставувам ги поседуваш како и секој друг):D

Да неговиот е поголем;)
Напишав по декларација производи произведени во Македонија,компјутери ,коли и мобилни итн итн секако дека не произведуваме ама затоа произведуваме делови кои се вградуваат во нив
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom