Големиот Брат ВИП почнува на 25 март

Violent Femme

I am as lovely as a dream in stone..
Член од
27 мај 2011
Мислења
725
Поени од реакции
525
Слушнав дека од кај нас ќе идел Влатко Илиевски :pos: озбилно...
 

Идеално Лоша

(more human than human)
Член од
8 февруари 2013
Мислења
118
Поени од реакции
106
Мене пријавениве не ми се дебили. За 50 000 евра може и јас ќе праам мајмун од себе. Ама овие што дремат пред тв и ги гледаат, е тоа е веќе ретардација од највисок степен. Па да му и' бам штркот, колку бе може да е занимливо да гледате други луѓе како јадат, спијат, серат и се сексаат?
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
580
Мене пријавениве не ми се дебили. За 50 000 евра може и јас ќе праам мајмун од себе. Ама овие што дремат пред тв и ги гледаат, е тоа е веќе ретардација од највисок степен. Па да му и' бам штркот, колку бе може да е занимливо да гледате други луѓе како јадат, спијат, серат и се сексаат?
па мене ми е ретардација оние што не гледаат и што воопшто не им е интересен велики брат.Да јадеш,сереш, и се сексаш помеѓу 4 зида не е интересно а да го правиш пред цел свет е тоа е итекако интересно тогаш да беше нормално тоа сите ќе се сексаа на улица.
 

Идеално Лоша

(more human than human)
Член од
8 февруари 2013
Мислења
118
Поени од реакции
106
па мене ми е ретардација оние што не гледаат и што воопшто не им е интересен велики брат.Да јадеш,сереш, и се сексаш помеѓу 4 зида не е интересно а да го правиш пред цел свет е тоа е итекако интересно тогаш да беше нормално тоа сите ќе се сексаа на улица.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.918
Поени од реакции
7.582
Овие натпреварувачиве демек некој јаки ВИП фаци ,вчера на телевизија и сега се главни ВИП фаци на балканот

Која глупост еј човече :гомце:
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
Овие натпреварувачиве демек некој јаки ВИП фаци ,вчера на телевизија и сега се главни ВИП фаци на балканот

Која глупост еј човече :гомце:
Тоа е барем лесно...не гледај;)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.918
Поени од реакции
7.582
Тоа е барем лесно...не гледај;)
До пред некоја година (кога и македонкава Вики беше таму) гледав дури и репризи ,ама некако сватив дека е заникаде шоуто па затоа и решив да не го ни гледам повеќе шоуто.
--- надополнето: 21 март 2013 во 14:21 ---
 

hex-

професионален читач на мемориски картички
Член од
6 март 2013
Мислења
18
Поени од реакции
26
Бар нека си отворат приватна телевизија и нека ги советуваат на гледачите да не ми ја пукаат главата со „жешки“ информации за тоа кој со кого се сексал, карал..
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.917
Поени од реакции
84.337
Снеже (y) Ако ништо друго барем поубава е од Лила.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.918
Поени од реакции
7.582
Реков нема да гледам ,ама мајка ми сакала да види кој ќе се учесниците и што како ќе биде ,пошо гледала турска серија и видела најава одбројување, па си реков баш денеска почетокот и јас да видам до кај стигнало ова

До сега некако заникаде учеснициве ,така да нема да гледам и да се замарам до со ова шоуво ;)
 
Член од
7 август 2012
Мислења
90
Поени од реакции
41
Интересно ќе биде само се надевам дека тој Милан ќе си оди наскоро пошто е ОДВРАТЕН :sick:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.677
kje pokaze cicka nakova, vrede da se gleda (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom