Впечатоци од собиранката во Велес (18-ти, саб., "Гламур", 21:00 ч)

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Еј мене ме немаше малце подолго т.е накај 1 таму ме имаше бев приморан да станам и цел ден го шетам цел ден за да не ми пропадне иначе еве ги сликите од заспаната убајца Некрос:)
Прегледај го приврзокот 3044
не го сфаќам реметот на сликава.

ЕЈЈЈЈ сега се освестив. ТОБ си поминав, екстра, најлудо... али на ништо не се сеќавам... :(
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
ајде и јас како велесшанка да оставам коментар иако само на по~етокот дојдов.....
прво организација слаба од страна на велесшанките кои што ја организирале собиранката....значи местото на настанот е супер место каде што навистина може да се забавуваш меѓутоа неможе да организира некој забава во гламур ако не знае ни што имаа таа вечер таму....
второ многу безобразно тоа што ве оставиле сами да таклате и да барате и на крај да завршите на стадион .....но јас се што можев направив ви кажав кај може да продолжите ама вие.....
се на се локацијата гламур беше одлична само не доволно организирано и неодговорно однесување....

п.с. велешанки не се лутете само ја кажувам вистината па затоа ајде да организираме една мноогу подобра собиранка да го поправиме првиот негативен впечаток :) :)
Молам,те молам,нема да те молам,ти се заканувам:)не зборувај во множина!!!:budala: не сите отидоа по љубов.На крај краеви,и ти си заминала,и ти си велешанка,каква-таква:)
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Молам,те молам,нема да те молам,ти се заканувам:)не зборувај во множина!!!:budala: не сите отидоа по љубов.На крај краеви,и ти си заминала,и ти си велешанка,каква-таква:)


fuuuuj, a zaso ja ne ja vidof Freak girl? Ustfari koja e? :)
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.777
Поени од реакции
8.214
fuuuuj, a zaso ja ne ja vidof Freak girl? Ustfari koja e? :)
Баш е јако.Си накркал 6 мизерни поста и одиш на собиранка и викаш здраво ја сум Фрикгрл и сите те гледаат идентично како да си таа од никот.Мене,со одвај 180 поста пола од народот ме гледаше у стил "кое е детиштево" не па неа.Смешно.
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
не го сфаќам реметот на сликава.

ЕЈЈЈЈ сега се освестив. ТОБ си поминав, екстра, најлудо... али на ништо не се сеќавам... :(
Не е таа слика што ја зборувавме. Ивица нели од твојот телефон е...? Ставјте тука.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Не е таа слика што ја зборувавме. Ивица нели од твојот телефон е...? Ставјте тука.
мислиш на сликата насред стадион кога се облеков во две маици и се стуткав ко фетус? па никој не ме сликаше тогаш... :)
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
мислиш на сликата насред стадион кога се облеков во две маици и се стуткав ко фетус? па никој не ме сликаше тогаш... :)
:pos2: аха само ти мисли си дека не те сликаа... :) ај се надевам ќе се догребчам некако до сликава и ќе те урамам после.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Не е таа слика што ја зборувавме. Ивица нели од твојот телефон е...? Ставјте тука.
Јас не го сликав а и не се сеќавам дали некој го слика. Знам дека саладин имаше фотоапарат и му реков да сликне нешто, не знам зошто уште не ги ставил.
Ајде еден апел до саладин да ги стави сликите од стадион да ги видиме и да се посмееме.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Нешто ми вели дека нема потреба повеќе да се коментира на темава. Помина собиранката, значајни моменти за коментирање нема, па ајде пријатно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom