Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Обожаваш да си играш со мене,да ме нервираш,да ме лутиш и после со еден бакнеж и насмевка да ми покажеш љубов.Не ме нервирај,прескокни го тој дел те молам.
 

Lost Angel

Машко сум, конечно.
Член од
28 јуни 2007
Мислења
417
Поени од реакции
21
За миг ми ги залепи моите скршени крилја, ме фати за рака, и ме однесе далеку од сите, далеку од се, зад месечината... Ти благодарам, затоа што ми даде можност повторно да летам...

 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
G e G o напиша:
.... моја работа дали сум излегол со марија, сум се мувал со николина или сум ја дуп*л на билјана ... да бевме во врска ајде да ме прашуваш шо и како ама sorry ти беше таа што не знаела што чуствува за мене :helou:
:oftopik:
We were on break!!!

п.с. Извини Геџо, појако беше од мене!:pos2:


А на темава ... ах што да кажам во врска со љубовта ...:pusi:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Еден маж може да има 1000 жени али само од тие 1000 може да сака само 1.

Можеш да ги имаш и М и М.
Двете М и М моеш да ги имаш.
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
ме побара дома а...убав муабет на телефон али којзнае што ќе биде коа ќе се видиме...дечко слободно можеш да си се вратиш во Италија,јас веќе со такви како тебе не се занимавам !
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
идиот сум,не смеам вака да си играм со тебе,не смеам веќе да те повредувам..прости ми?!
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Не знам што те наведе на оваа промена, ама што и да е сега е подобро. Гледаш дека и јас знам да бидам добра кога сакам, односно со тие кои го заслужуваат тоа...
Фала за прекрасните пораки, ама не знам што да ти вратам:kesa:
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
Добро со кој памет се понашаш вака у сред испитна? Што треба да правам? Да завршам во Демир Хисар?

Морам да ти кажам нешто... До сега ти ги немам кажано овие две магични зборчиња, не знам како ќе изреагираш кога ќе ти ги кажам...Во секој случај, сакам да звучат романтично и да те натераат да сватиш што ми значиш во животот. Ај да не комплицирам, еве ги кажувам...Те Мразам
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
kolku samo razgovorot mozel da pomogne,mn sum pomirna od vcera,te sakam premnogu i ne sakam da te izgubam
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Незнаеш како си се смешкам кога се потсеќам на моментите кога бевме јас и ти,горе ѕвездите и тишината на ноќта,тоа беше прекрасно.Се сеќавам и кога те видов првпат и колку ми беше интересна со твоето чекорење.Будалче слатко и неодоливо не тагувај уште сум тука и ќе бидам секогаш позади тебе.
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
упте 3 саата сонце!!! и тргаме-и ќе бидеме само јас,ти,езерото,зајдисонцето и многу многу љубов цели две недели!!!ахххх Едвај чекааам kiko:vozbud:
те љубам!!!:back:
 
Член од
23 мај 2007
Мислења
47
Поени од реакции
0
Dlaboko veruvaj vo toa sto go sakas i zapamti:Zagubeno e samo ona od sto si se odrekol vo zivotot.Vo zivotot posakaj samo dve raboti:Da ne go izgubis sakanoto i da ne go sakas izgubenoto.T:back: e sakam
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ми недостигаш свињо, најверојатно во теков на неделава некаде пред викендов ке идам за Охрид, на Тања и е роденден па ако останувам на повеќе од една ноќ и ако сакаш може да се видиме. :)

те љубам мило...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom