Вашите пријатели на Facebook

Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Денес го активирав профилот после точно 5 месеца и го декативирав одма.
Ни фб не е тоа што беше.:toe:
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.034
Поени од реакции
14.975
:) порано бев фејсбук манијак :) три профили :) првиот преку 2900.....вториот 2310.....овој третиов...300..ми се најважните :) 90% ги знам :) роднини,другари, школски од основно.....средно...колеги од факс....некои клубови.....некоја јавна личност :) се ми е групирано во групи :)
нервираат молењата за лајк :)
за боцкања не се замарам :) враќам :)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Обично ги бришам тие што не ги знам кога ќе видам дека имаат дента роденден xD
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Facebook - беше добро додека траеше.
 

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
754
Поени од реакции
212
На мене повеќе од пола година како ми е избришан профилот. Го избришав заради 2 работи. Првата бидејќи ме боли стапо кога некој иде да кења, у град, на роденден и слично или ставаат разголени фотки и мастурбираат кога некој од спротивниот пол ќе им бапне like . Втората бидејќи се зафатив со некои бош игрици без кои не идев да мочам сабајле ако не завршам некој левел слично. Мило ми е што го избришав. Губење време само.
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
пааааа не дека нешто многу сакам да седам, го користам за разбивање досада...
едиствена причина што го имам сеуште е дечкото со кој што сум сега, кој случајно го запознав на фб. не верував у такви глупости, ама ете.... :toe:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
603
Поени од реакции
1.807
Имам 378 пријатели и од нив само десетина некаде не ги знам. Не прифаќам секој некој на фб а не ни аднувам.
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Колку само сакам да го деактивирам профилот еј!
Имам другари кои немаат ни фејсбук ни скајп па единствен начин да контактирам со нив е фејсбук.
Ми се смачи од кучки и лигавешки веќе...
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Колку само сакам да го деактивирам профилот еј!
Имам другари кои немаат ни фејсбук ни скајп па единствен начин да контактирам со нив е фејсбук.
Ми се смачи од кучки и лигавешки веќе...
Aj oбјасни го тоа...имаш другари кои немаат фејсбук ама сепак контактираш со нив е преку фб..
Е сега имаат или немаат?
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Имам околу 150 пријатели, доста е. Најбитно е дека се све тоа луѓе кои ги знам.
АМА, више преку *** со оноа фразине и глупине демотивации. А да тука се и тупечките прашања. Незнам зашто се замараат со тие глупости кога тоа џабе користи у рил лајф. Ми се гади више.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
Имам околу 400 пријатели и само 2-3 не ги знам лично, тоа се некои форумџии со кои имам правено муабет ама не дошол момент да се запознаеме. :)

Непознати не прифаќам и никогаш не објавувам претерано лични работи на фејсбук, така што пријателите ми се внимателно селектирани и ретко гледам глупости на почетна.
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Многу ретардирани пријатели, до 5 јуни ќе си умрам... само спамат со тоа партиите нивни:(
 

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
Имам околу 230 пријатели и сите ги познавам лично, инаку непознатите ги игнорирам. Фб користам за тепање време и смеење на глупостите на другите. :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom