Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

Долу во линкот ги имате сите информации поврзани со времетраењето и промените на вашите статуси.

  • https://bugarskipasos.blogspot.com/p/statusi.html

    Гласови: 4 50,0%
  • Благодарност до сите кои учествувале во креацијата на блогов.

    Гласови: 4 50,0%
  • Инфо: Го копирате горенаведениот линк и го отварате со вашиот интернет пребарувач.

    Гласови: 0 0,0%
  • За процедура за подигнување преку амбасада подолу линк ,или вратете се на страна 4553.

    Гласови: 0 0,0%
  • forum.kajgana.com/threads/Бугарско-државјанство-процедура-и-потребна-документација.74574/page-4553

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 август 2017
Мислења
276
Поени од реакции
260
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
Cestito.
 
Член од
18 декември 2018
Мислења
136
Поени од реакции
146
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
Aj proveri i pisi. I jas sum so tebe tuka nekade. Ama kaj mene nisto uste. Od 28mi juli cekam potpis. 4ti juli 2018ta intervju.
P. S. Cestito vo sekoj slucaj[DOUBLEPOST=1557337663][/DOUBLEPOST]
Aj proveri i pisi. I jas sum so tebe tuka nekade. Ama kaj mene nisto uste. Od 28mi juli cekam potpis. 4ti juli 2018ta intervju.
P. S. Cestito vo sekoj slucaj
4ti juli 2017ta inervju se izvinuvam
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
826
Поени од реакции
1.322
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
Твој е овој статус? Ако да, честито стари, да си се подмочниш в гаќи од ќефој! :))
 

palekrstic

Модератор
Член од
14 ноември 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
5.540
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
Ајдееее Пепи честито, реков јас дека и ти си тука меѓу потпишаните.... Хаххахахаја, баш ми е мило, со среќа да си го користиш, па сите да си дочекаме дај боже. И те молам за хејтерите уште еднаш пиши дека си само со ПОТВРДА!!!!!!!
Па нека коментираат сега да ги видам со статистики вака било така било неможело...... Хахјајајја.
Поздрав!!!!
 

palekrstic

Модератор
Член од
14 ноември 2016
Мислења
2.041
Поени од реакции
5.540
@Pepibe Не треба да проверуваш на друго место, хаххаахх, стисни си само Записване и ќе ти стане јасно, ќе ти го пишува името и закажи си.
Уште еднаш честито!
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.649
Поени од реакции
27.985
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
Тоооо мајсторе,Пепи ветерану,шампионе!!!
 
Член од
21 јуни 2016
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.068
Kolku sto primetiv site se od juni 2018 na polozitelno, tie sto ke imaat potpis da pisat od koga se na polozitelno,bidejki ima poveke ukazi bi trebalo i utre da ima potpisi najverovatno ostanatite od juni,juli avgust, septemvri na polozitelno
 
Член од
18 март 2019
Мислења
27
Поени од реакции
24
A nie sto bevme na polozitelno a sega na proverka od viceprezidenta sto da ocekuvame
 
Член од
1 ноември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
193
Screenshot_20190508-214607_Chrome.jpg tolku od mene. So sreka na site i pozdrav
Dokumenti od tetka
 
Член од
5 јули 2018
Мислења
237
Поени од реакции
193
Член од
17 декември 2014
Мислења
240
Поени од реакции
145
Kako e imeto na agencijata na fcb da ja najdam ja nema i kaj mene ? Voedno i cestitki do site sto dobija potpis!!!
 
Член од
1 ноември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
193
Nemozam da gi najdam. Basni u knizara

A dopolnitelni odnese li?[/QUOT
Agentot Blagoja od Veles mi kaza odneslo no izgleda ne e taka. Inaku site sto bea vo grupata so mene ist den 6 dusi dobija samo jas sum odbiena.

Ve molam za pomps sega od grupava.

Sto da pravam sledno. Dali mozam nanovo da podnesam i kazate mi nekoj najdobar posrednik.
Pisete mi vo inbox ako ne e problem
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom