Бодибилдинг суплементи

Член од
22 септември 2013
Мислења
102
Поени од реакции
50
Da ne mu treba na nekoj glutamin? :) na ultinate nutrition glutapure, denes e kupen I otvoren I samo 5 grama se iskoristeni...
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
Најисплатлив креатин монохидрат низ Скопјево?

бдв го молам Стефчо да не се избаци со некоја теорија дека креатинот е глупост и подобро да јадам 20 кила телешко на ден :D
 
Член од
1 април 2014
Мислења
218
Поени од реакции
23
ako moze nekoj da mi preporaca amino kiselini ?
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Најисплатлив креатин монохидрат низ Скопјево?

бдв го молам Стефчо да не се избаци со некоја теорија дека креатинот е глупост и подобро да јадам 20 кила телешко на ден :D
Горе доле сите се иста цена, но тој во гет реди што го имаат,creapure мене ми се покажа како најдобар...сега имам на диматизе,ама лош мирис има,и потешко се раствара(јас ставам на јазик директива и така пијам)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Најисплатлив креатин монохидрат низ Скопјево?

бдв го молам Стефчо да не се избаци со некоја теорија дека креатинот е глупост и подобро да јадам 20 кила телешко на ден :D
Никогаш не сум рекол за креатин монохидрат е лош и секогаш го подржувам тоа од лично искуство со него и со вежбањето на клиентите.

Sent from my ME173X using Tapatalk
 
Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
81
Предлог суплемент за почетник? Ослабев 12кг ,и од пред 2 дена одам во теретана,сега ми треба нешто да се издефинирам побрзо,протеин би било добар избор? Дали може да се зема протеин и креатин во исто време? Инаку сум 70 кг,висок сум 174-175,Фала.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Предлог суплемент за почетник? Ослабев 12кг ,и од пред 2 дена одам во теретана,сега ми треба нешто да се издефинирам побрзо,протеин би било добар избор? Дали може да се зема протеин и креатин во исто време? Инаку сум 70 кг,висок сум 174-175,Фала.
Може да се зима.Протеин и креатин би ти биле најдобро решение јас мислам.Но сепак,храната игра најголема улога..
 
Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
81
Предлог протеин и креатин?
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Некој да има користено Razor 8. Искуство со него, да ми каже повеќе за него...
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Поздрав луѓе, ме интересира дали знае некој доколку еве на пример, пријател од Шведска ми прати протеин ( на поклон) би требало да се плаќа царина на тоа? ( И ако треба колку би изнесувало)
 
Член од
26 мај 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
nekoj da mi preporaca proteinski suplementi koi mozat da se nabavat kaj nas a ne se whey?
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
nekoj da mi preporaca proteinski suplementi koi mozat da se nabavat kaj nas a ne se whey?
А зошто да не се веј ? имаш од јајце имаш и од бифтек или не знам такво нешто,ама сегде во светот се бара веј...
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Локација каде се продава декстроза рефуз ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom