Бакнежот открива многу нешта... Кои се тие?

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
The`bItCh напиша:
:icon_eek: Тој во чело не е “те сакам“?:kez:

Не знам, јас така заклучив, пошто тато секогаш ме бакнува во чело.
 

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
The`bItCh напиша:
Добро е. За останатите бакнежи има логика а и во пракса така е во повеќето случаеви. Ама ова .. :raz: никогаш после нежно бакнување на вратот, лижење, касање, грицкање не ми кажал те сакам. Следниот негов потег не е “те сакам“ туку се наоѓате в кревет .. тоа сака да каже авторов на темава - па така ќе стигне до целта шо?:wink:
NEMA VEZE..AVTOROV NA TEMAVA..T.E.JAS GO IZVADIV OD EDNO SPISANIE I SAKAV ONAKA CISTO INFORMATIVNO DA VE INFORMIRAM NE ZA DRUGO..
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
neznam dali e tocno ova sto e napisano ali i ne e bitno,ali ja najvise sakam na vrat i vo blizina na uvoto najubavo mi e tamu
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
smizlicka напиша:
neznam dali e tocno ova sto e napisano ali i ne e bitno,ali ja najvise sakam na vrat i vo blizina na uvoto najubavo mi e tamu
И ја највише сакам по врат и во близина на увото ме ежи некако и многу ми е убав филингот
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Се викаат нерви. И ги имаш многу по вратот. Затоа "некако" ти е убав филингот. :helou:
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Bada Bing! напиша:
Се викаат нерви. И ги имаш многу по вратот. Затоа "некако" ти е убав филингот. :helou:
А на увото имаш толку многу нерви како на вратот што ти е многу поубаво?
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Mmm baknezot mnogu pokazuva i ako ne gi pocuvstvuvas tie peperutki vo stomakot baknezot ne e vistinski
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Бакнеж во чело значи почит додека пак она во врат воопшто не води кон славното ТЕ САКАМ барем сите ние сме сведоци дека уствари секој француски бакнеж оди заедно со бакнувањето/лижењето по вратот или увото и така :) .
Е сега дали овие откриваат нешто ќе реплицирам вака: Сега кога знам што значат ќе ги користам повеќе за инает или дека сакам да искористам нешто.... или не?
Според значењето го признавам само бакнежот на челото....... дека јас си го користам и дека до сега така имам бакнато двајца (женско и машко) кои спаѓаат во живите и еден мртовец :pos: не е за смеење али така е нели?
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Јас как шо знам во чело значи верност...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Бог да чува!:pos:Кога прочитав во претходни постови дека ако некој те баци во чело дека сака секс..:tapp:Тоа би требало да значи дека те почитува многу...
 

Marchence

In love with Ssss
Член од
17 мај 2007
Мислења
483
Поени од реакции
1
jas sepak mislam deka baknez vo celo iskazuva pocit i zastitnicki custva.
A se ostanato (usta, vrat itn) treba da iskaze ljubov i zelba za seks...... intimna bliskost!
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Бакнежот открива нежност,љубов,убавина во самиот чин.Секој бакнеж е посебен и крие свои убавини без раслика дал е француски или обичен,се додека е искрен се смета за божество. Бакнежот е уште поубав кога при тој акт има и малце шепотење и грицкање на увцето.. (ау ова не ми требаше ми дојде потреба лелелеле):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom