Арес

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
До сега најдобра програма за доналдиранје песни и други клипови... ми е Арес.Што мислите вие за неа?:helou:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
И јас ја имам оваа програма и сум задоволна,само што не ми бара и симнува песни во последно време.
Да не знае некој што биможел да биде проблемот?
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.361
Поени од реакции
25.059
За серии и филмови одлична е.
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Нешто како LimeWire е?
 

Arioth

Purpletrator
Член од
20 февруари 2007
Мислења
527
Поени од реакции
82
Ares raboti na principot p2p no da vi kazam odma deka raboti na svoja mreza. Znaci ne se zakacuva na veke postoecki i poznati kako emule,kazaa,bearshare,limware itn itn tuku ima svoja mreza koja e mnogu pobogata so informacii od site ovie drugive

p.s. Dokolku sakate da downloadirate muzika bi o predlozil SOULSEEK. Tuka mozee dfa najdete nekoi avtori za koi samo mozete da sonuvate deka ke gi pronajdete na drugo mesto
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Откако го инсталирав SoulSeek пред 3 години, заборавив на секој друг програм за симнување музика.. за такви песни какви што барам е супер.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.964
Ме интересира дали откако ќе прекинеш со симнување и да кажеме стигнува до одреден процент, дали после откако ќе ја вклучиш продолжува да си симнува од таму кај што застанало?
 

Arioth

Purpletrator
Член од
20 февруари 2007
Мислења
527
Поени од реакции
82
Ме интересира дали откако ќе прекинеш со симнување и да кажеме стигнува до одреден процент, дали после откако ќе ја вклучиш продолжува да си симнува од таму кај што застанало?
Dokolku mislis na ARES DA toj prodolzuva kade sto zastanal, vprocem kako i site p2p programi sto se. Istiot odgovor ke go dobies ako prasuvase za SOULSEEK. I toj prodolzuva
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.964
Да, за Ares мислев. Јас користам Lime Wire ама кога ќе исклучам одреден фајл и после некое време ако сакам да продолжам од кај што застанало нема seeds за да го симнам.
Благодарам на одговорот. :smir:
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
И мене ми е Арес најдобра програма за симнување песни и такви работи:smir:
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Да, да, Арес е перфектен, мене ми врши работа а татко ми не се трза од БерШер (BearShare) ... pozz
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.117
Поени од реакции
827
Не ме бендисува особено, кога ја инсталирав, антивирусната ме избомбардира со безбедносни пораки, повеќе ја сакам и користам DC++!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom