Ако денес победи Македонија...

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Најверојатно полесно ќе можам да ги сварам рекламите од типот на лисјата, сребрената принцеза и црвенкапа... Или не?

Ако победи Македонија, ќе прошетам гол низ купатило...
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
Ке ги разбудам сите бебиња и бабички у радиус од 2 км. После идеме на пиење и славење до сабајле. Утре на работа не ги е*ам ни шефот ни никој ке спијам цел ден!!
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.801
Поени од реакции
14.140
ќе :drk:у истиот момент кога игорче ке се раздере МАКЕДОНИЈА Е ВО ПОЛУФИНАЛЕ!!!
а после тоа незнам има да биде лудило:vozbud:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Насловот на темата да се смени, не сакаме песимисти, нема АКО туку откако ќе победи Макеоднија ;)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
346
Поени од реакции
146
ќе :drk:у истиот момент кога игорче ке се раздере МАКЕДОНИЈА Е ВО ПОЛУФИНАЛЕ!!!
а после тоа незнам има да биде лудило:vozbud:
Нешто не ми штима тука...

Ќе :drk: за победата на Македонија или ќе :drk: на Игорче?!

:D
 
М

Мартин`

Гостин
Насловот на темата да се смени, не сакаме песимисти, нема АКО туку откако ќе победи Макеоднија ;)
ПОТПИС!

Инаку ја ништо толку екстремно.. ќе запалам бакљи и ќе свирам низ град како после секоја победа со уште мноогу луѓе :icon_lol:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Ако идеме по евроспки и светски терк, тогаш се знае како прославуваат победи другите држави од еврпа и светот а тоа е коелктивно бањање во фонтаната на плоштад со знамиња и бакљи :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Насловот на темата да се смени, не сакаме песимисти, нема АКО туку откако ќе победи Макеоднија ;)
Доказ дека светот отиде наопаку. ZOTE за првпат оптимист пред некој натпревар на македонска репрезентација? :eek::D
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Доказ дека светот отиде наопаку. ZOTE за првпат оптимист пред некој натпревар на македонска репрезентација? :eek::D
хехе секогаш сум оптимист јас само не ми ги разбирате постовите и потребна е огромна интеленгенција за да ме сфати некој :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom