Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.260
Поени од реакции
3.191

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.323
Поени од реакции
22.691
А што да му пише? Жената е постара, што значи најверојатно мажена, со деца.
Требака да му пише : доџи код маме да видиш како ради центрифуга.
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
494
Поени од реакции
318
Сум заборавил на најглавното,решението.

Времето ќе ја залечи раната,друго чаре навистина не гледам.Нека има трпение Баварецот и нека ја вади девојката полека од мислите,со текот на времето болката ќе помине.
I vremeto ne e resenie :( . So vremeto ne preboluvas tuku naviknuvas da zivees so bolkata koja ne pominuva
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.159
Поени од реакции
28.932
Од овакви лигуши патат сите мажи, прател профили хаха, ако излезе на кафе и јајцата нека си ги земе не само торбичката
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.782
Поени од реакции
39.047
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
Можеш на проводаџија да се пријавиш.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.696
Поени од реакции
35.090
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
Види дали е уште слободен дечково:
плус селото е напреднато:
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Можеш на проводаџија да се пријавиш.
ti si za tamu ne jas, gledam informiran si, pratis takvi emisii a mnogu verojatno deka si ergen, taka da topla preporaka da se prijavis.
Автоматски споено мислење:

Види дали е уште слободен дечково:
плус селото е напреднато:
ne sakam u selo, posebno ne makedonski sela.
 
Ф

Флеш

Гостин
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
Хм хм хм ... Ќе покажеш емоција ти ко женско ако е скромно машко без БМВ кола,нема пари за секојдневно излегување и да те носи секој втор викенд во Грчка ?!

Ќе покажеш емоција ако е обичен дечко без да ти дозволи се,да му дадеш да ти биде дечко ?

Сто посто ќе речеш не оти сте разгалени денеска сите млади Македонки
 

Kajgana Shop

На врв Bottom