Јас како мал/а!

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Едноставно секој нека си ги каже глупостите и маните шо ги имал кога бил мал?




Ја како мал најголема мана ми беше шо бегав од и имав добар оброк шо ако некој ме видеше сигурно добивав усте подобар ќотек инаку оброкот ми беше песок обожавав да јадам песок.


отворете се не срамете се кажете и други глупости кои сте ги праеле а сега ви изгледаат невозможни:pos: :baeh: :pop:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Секогаш сонував дека уринирам и никако неможев да се испразнам до крај во сонот. И кога ќе се разбудев...утоп! :) Така до 7-8 годишна возраст.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Мистичен напиша:
Секогаш сонував дека уринирам и никако неможев да се испразнам до крај во сонот. И кога ќе се разбудев...утоп! :) Така до 7-8 годишна возраст.
Зелено за искреноста:pos:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Јас обожавав да јадам паста за заби . . . во комбинација со бисквити ми беше најомилено јадење :cheeky1:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
da jadam plastichni lazici majkami morashe da kupuva sekoja nedela po 1 kutija novi lazichki :):):)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Бев перверзен спрема девојчињата. На одмори до 4то одделение ги бркавме им ди кревавме фустаните. Исто како мал се учев сам како да мочам без раце, нешто што и денес го практикувам....
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Како мала имав една навика што не ми ја знаеше никој. Секој ден пред да одам на училиште, чекав да заминат мама и тато на работа, тргав све што ми сметаше во дневната соба, го тргав тепихот да се лизгам поубаво на паркет, си пуштав спотови на видео, и си играв и пеев. Незнам кој спот не го знаев на памет да го играм, особено кога ги начекав да ги снимам групите од Макденс папапапапа. Ако не изиграв 3-4 песни не ми беше денот во ред. После тоа све назад, и трк со задоцнување на училиште. Секогаш каснев ради тоа, и си мислам дали имам последица од тоа што и ден денес каснам секогаш и секаде:raz: :pos: :pos:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Како ептен мал, ја дупнував кесата со шеќер и трчав низ дома за да оставам трага насекаде.

Како поголем, земав една пластична сабја и се борев со непријатели. Пошто непријатели немаше на повидок многу, морав да се справам со цвеќињата во бавчата на баба ми. Хистерија е благ збор за она што обично следеше.

Toreador напиша:
Бев перверзен спрема девојчињата. На одмори до 4то одделение ги бркавме им ди кревавме фустаните. Исто како мал се учев сам како да мочам без раце, нешто што и денес го практикувам....
А мислиш денес си поарен? :pos::pos:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
ja kako mala bev mnogu nemirna.se sekavam u gradinka non stop se tepav :pos: .i nikogas ne si igrav so zenskite tuku so maskite.i taka eden den si sedam ja so maskite i si igrame kradci i kaubojci so pistoli na dijaboli i samo ja pa bauuuuuuu i na kauboecot u oko dijabolata:pos: ama deka mala,i ne razbiram bas ,a znam deka sum go povredila uste pa i mu vikam
-ke vidis ti na ucitelkata kako ne ti e sram uste i se prapravas!:baeh: i pocnav da se ligavam i namestiv rabota deka drugo dete go udrilo,a ne jas.so kuteci izedoa dvajcata:pos: :pos: kako vcera da bese se sekavam:pos:
i non stop krsev igracki,se ligavev i gi tepav maskite:pos:
a ako nesto ne bese po moe e togas go naebale.obicno onie sto ke me iznerviraa koga ke legnevme da spieme site u gradinka i koga ucitelkata ke izlezese od zanimalna,spiunski ke stanev od krevetot i na tie sto sum im luta
ke im ja potegnam nogrkata od krevetot i tras dole i od pamet se vadea i placea,a jas sekad se vadev taka da ni na kraj pamet deka jas sum bila:pos:
samo ednas me fatija i ucitelkata me istepa:pos:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
како мал кога живеев во куќа, си мочав од прозор од втори кат :)
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Што се не сум правел. Почнувајки од мочање во кондури завршување со палење на шупата во куќата во бутел (не ми текнува на овој детаљ). Ама ми текнува дека еднаш на некој роденден тамо на сите роднини и пријатели им ги исподишав гумите од колите. Во школо увек сум ги кршел прозорите, што од чиста мира што несакајки, само кој би ми верувал дека било снесакајки. Сега сум смирен, може да ми се деси еднаш неделно да се испокарам со професор зарадин некоја банална глупост. Порано бев друга прича, демолиарв лифтови, прегорував сијалици, ако нејке да цркне, ја кршев. Сум немал играчка која го преживејала 24 часа кај мене. На се можам да му го најдам крајот. Сакате да ви кажам колку телефони сум искршил? Нема да стигне тука....
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
:pos::pos::pos::pos:
Димитар бе, не прашавме за деликвенција! :pos::pos:
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Гижо напиша:
како мал кога живеев во куќа, си мочав од прозор од втори кат :)
:pop:
Овој не е нормален:pos: :pos: Еден мочал без раце, еден од втор спрат ц ц ц...:pos:
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Dobro ajde koga sme veke kaj mocanje da si kazam i jas. ednas si igrame so drugarite pred zgrada. posle nekoe vreme si otidoa site i jas si idam posleden. i kako so si idam nakaj zgrada mi se ....... go vadam od gaki i taka odejki pocnuvam da mocam........se dodeka ne ja vidov majka mi kako sleguva od skarite na zgradata. so kotek sum izel togas.:angry3: :kickbox:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom