Сончев брег

Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Ете, @Verdict е умен човек. Во Плејс Пигал и обезбедувањето и келнерот и курвите ме научија, дека стален гостин сум бил :D Препорачувам го местото и ако имате вишка пари, шибајте некоја од нив, ако немате, шо знаете правете, ама направете да имате вишок :)
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
Ете, @Verdict е умен човек. Во Плејс Пигал и обезбедувањето и келнерот и курвите ме научија, дека стален гостин сум бил :D Препорачувам го местото и ако имате вишка пари, шибајте некоја од нив, ако немате, шо знаете правете, ама направете да имате вишок :)
Таму после првата ноќ не ми земаа ни пари на врата, "оооо македонец влез влез брзо" :D
 

fmi

Член од
1 февруари 2007
Мислења
13.039
Поени од реакции
2.270
Член од
23 декември 2010
Мислења
578
Поени од реакции
365
Кој сака евтино и непрестижно место за да помине евтино и тоа за евтини пари да спие,јаде,пие,шета и забавува...каде може да се сретне основно жган и долен слој на луѓе од Западна Европа и работничка класа од Македонија и Србија,но и најциганскиот и одвратен тип на туристи (без разлика дали се висок или низок слој)-русите...Тогаш место како Сончев Брег,Златни Песоци,Несебар,Созопол...е местото.

Кој сака престиж и нешто што вреди,а да е во близина,оди во Хрватска и Грција (но не Халкидики ,поради знаете зошто).
 
Последно уредено:

fmi

Член од
1 февруари 2007
Мислења
13.039
Поени од реакции
2.270
Кој сака евтино и непрестижно место за да помине евтино и тоа за евтини пари да спие,јаде,пие,шета и забавува...каде може да се сретне основно жган и долен слој на луѓе од Западна Европа и работничка класа од Македонија и Србија,но и најциганскиот и одвратен тип на туристи (без разлика дали се висок или низок слој)-русите...Тогаш место како Сончев Брег,Златни Песоци,Несебар,Созопол...е местото.

Кој сака престиж и нешто што вреди,а да е во близина,оди во Хрватска и Грција (но не Халкидики ,поради знаете зошто).
Ако некоj сака квалитет нема да иде ни во Хрватска,ни во Грциja,а по островите на карабскиот базеjн и на други места :)
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Некој бројче од приватен смештај на добро место, сончев брег или несебар, или пак да ми препорача хотел со разумни цени?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
791
Поени од реакции
218
Некој бројче од приватен смештај на добро место, сончев брег или несебар, или пак да ми препорача хотел со разумни цени?
Ако си во Сончев брег на 07.08.2015 года може да одиш на "Spirit of Burgas" со Роби Вилиамс.:)
 
Член од
5 јуни 2013
Мислења
79
Поени од реакции
466
Некој бројче од приватен смештај на добро место, сончев брег или несебар, или пак да ми препорача хотел со разумни цени?
Ај и мене истово прашање, за со друштво годинава ќе идеме па да препорачате нешто со прифатливи цени ?
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Дај некој нека препорача некој хотел кај што може да се резервира онлајн ...
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.729
Поени од реакции
11.564
Во кој агенции може да се најде само превоз за летово?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom