Општи дискусии за ТВ серии

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Каде може по нетов да се гледа или уште подобро спушти серијата Бела Лаѓа, бидејќи на јутјуб има само некои епизоди, ги нема сите 90.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Тоа што Тим Бартон ја презема The Addams Family франшизата е една од најлогичните работи во светот денес.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.754
Поени од реакции
80.152
Да погодам - Гомез, Фестер и Пагзли ќе бидат како изгубени во просторот, а Мортиша и Среда ќе бидат оние кои ќе ги извлекуваат од срањата и ќе ги решаваат проблемите.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Тоа што Тим Бартон ја презема The Addams Family франшизата е една од најлогичните работи во светот денес.
Да, добар момак е Барти. Позади него има интересни цртичи и филмчиња слични на Адамс фемили.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.754
Поени од реакции
80.152
Да, добар момак е Барти. Позади него има интересни цртичи и филмчиња слични на Адамс фемили.
Повеќе мислиме дека е добар, отколку што е објективно добар.
Малку како One trick pony ми делува.

Инаку, не мислам дека е лош. Ок е. Му ги гледам филмовите.
 
Член од
23 август 2022
Мислења
429
Поени од реакции
763
Гледаше некој She Hulk да сподели впечаток?
Ќе ја биде или да не ја гледам?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Стварно??
Прв пат слушам за човеков, нов ли е некој?
Не е нов. Претежно филмовите и цртаните му се со сличен карактер. Мене ми се допаѓаат повеќето негови филмови. Имам виаоки очекувања за Вендсдеј.
Автоматски споено мислење:

Гледаше некој She Hulk да сподели впечаток?
Ќе ја биде или да не ја гледам?
Добар е, само многу брзо е дејството. Главната актерка добро глуми. Титаниа исто се појави одма во првата епизода. Некако ептен нагло почнаа. Ќе видиме со другите 8 епизоди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom