Serie A 2015/2016

  • Креатор на темата Џонтра Волта
  • Време на започнување

Кој ќе биде шампион во новата сезона?


  • Вкупно гласачи
    197
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.844
Поени од реакции
23.106
Види го Марли, како 12 години да има, ист како оние малоумниците што му пишуваат на Бранко Илиевски.

woooooooooooooooooooooooooooooooooow Интер изгубил од ЦСКА Софија на пријателска тренинг утакмица. ууууууууууууууууууууууууууууаааааааааааааааааааааааууууууууууууууууууууууууууууууууууу ејјј.


Брат каква да е утакмица, од ЦСКА Софија изгубивте :pos:

Само пишав да знаат људите бе, да не помислат дека сте изгубиле од Москва, они јаки се :icon_lol:

Али немај гајле, Кондгобија изјавил дека ќе видимо појќе голои од него годинава :icon_lol:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин

Брат каква да е утакмица, од ЦСКА Софија изгубивте :pos:

Само пишав да знаат људите бе, да не помислат дека сте изгубиле од Москва, они јаки се :icon_lol:

Али немај гајле, Кондгобија изјавил дека ќе видимо појќе голои од него годинава :icon_lol:
Ме боли кур, Јуве го купуваат Игуаин, ни свети Илија нема да им земе титула сеа ние ќе се караме кој е појак Кондогбија или Бертолачи, дно допираме, бем ти живот. :D
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.844
Поени од реакции
23.106
Ме боли кур, Јуве го купуваат Игуаин, ни свети Илија нема да им земе титула сеа ние ќе се караме кој е појак Кондогбија или Бертолачи, дно допираме, бем ти живот. :D

Нека се порадуваат уште година две, после пак у втора лига, кругот на животот, овја пут само некоја финансиска проневера ќе биде, од каде толку паре маму ви ебем лоповска :icon_mrgr:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576

абе не сакал да се повредуваат играчите,па затоа им рекол играјте деца полабаво,сега кога ќе дојде Јаја Туре за некој ден ќе удриме на гаста и ќе го сомелеме Тотенхем,ќе го пројдеме како планинско поточе:sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.155
Поени од реакции
57.638
Нели ви се пoвреди зaсилувaњетo?
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.844
Поени од реакции
23.106
Нели ви се пoвреди зaсилувaњетo?

Иако не сум нивни фан ќе ти одговорим, не се повредил!
Он и другите засилувања на ЦСКА Софија одмараја утакмицава, со втор тим играја :pos:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.525
Поени од реакции
6.178
Јуве станува она што е Баерн Минхен во Германија. Купи им ги најдобрите играчи на конкурентите, лапи си титула во март. (y)
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.079
Поени од реакции
17.853
Јуве станува она што е Баерн Минхен во Германија. Купи им ги најдобрите играчи на конкурентите, лапи си титула во март. (y)
И без нивните играчи ја лапавме :icon_lol:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Кога е извлекувањето за новата сезона и кој ќе отвара тема? :D

ја предлагам некој јувенташ гнасен да отвори, мош ќе напраи некој малер бемучер. :Кезец:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.293
Поени од реакции
108.393
Љаиќ на медицински прегледи во Торино.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom