Предлог за серии и кратки рецензии

Член од
7 март 2013
Мислења
149
Поени од реакции
41
Дечки, за Six Feet Under некој да сподели мислење? Да не барам по нет зошто сигурно ќе налетам на некој спојлер, па ако може некој што ја гледаш да ми каже што да очекувам и каква серија е :)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.820
Дечки, за Six Feet Under некој да сподели мислење? Да не барам по нет зошто сигурно ќе налетам на некој спојлер, па ако може некој што ја гледаш да ми каже што да очекувам и каква серија е :)
Да ја гледаш, ич не и се думај.
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
Јас што да гледам? :(
Forbidden Science (2009 TV Series)

Mене баш и не ме бендиса, тебе може баш погодена ќе ти биде. Eбачки сцени на секои 5 минути, корпорации, сплетки, научна фантастика итн...


пожестоко е отколку во трејлерот.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.110
Поени од реакции
325
Научнава фантастика ми е ептен безвезе. Изгледа на крај на краишта, ќе си ја почнам Лост.
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
Претпоставувам дека е спомната, но за секој случај
http://www.imdb.com/title/tt2085059/ вреде серијата да и дадете шанса барем епизода две па да се одлучете ( имајте само во предвид дека епизодите не се поврзани )


http://www.imdb.com/title/tt3696720/ и уште една барем за мене добра серија, овде епизодите се поврзани, онака во еден здив да се изгледа е најдобро :)
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.999
Поени од реакции
25.346

На 1 јули започнува втората сезона, препорачувам за тие што не ја гледале. Јас изминатите денови ја репризирав првата сезона - 10 епизоди. Многу добра (y)
 

BlueBoy22

True blue --> Chelsea fan
Член од
28 јануари 2016
Мислења
24
Поени од реакции
7
Дечки ај предлог некоја серија од типот на Брејкинг Бед-Криминал, Драма, Мистерија, такво нешто.[DOUBLEPOST=1466518228][/DOUBLEPOST]
Научнава фантастика ми е ептен безвезе. Изгледа на крај на краишта, ќе си ја почнам Лост.
Лост ќе ти е полн погодок :D Ќе те натера 1 сезона у 1 ден да ја изгледаш (ако имаш време де). Без последните 2 сезони серијава е чиста 10ка, незнам шо се мислиш оште ;)
 
Последно уредено:
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.704
Поени од реакции
2.348
Предлог серија некоја мистерија, онака постојано у неизвесност да те држи?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom