Предлог за серии и кратки рецензии

Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Некој да предложи добра серија жарн мистерија.Немојте само некоја од типот "ние американци другите небитни " .
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.821
Некој да предложи добра серија жарн мистерија.Немојте само некоја од типот "ние американци другите небитни " .
Carnivale е ептен опасна ама има само 2 сезони и прекината е. Инаку и во тие 2 сезони ќе се изнауживаш, мистерија со тестиси.

Twin Peaks ако не ти е гледана исто. Тwilight Zone ти се 150 и нешто епизоди, секоја епизода посебна која од која помистерија и мадафакерска. Имаш оригинал од крајот на 50-ти црно бела, имаш и некаде околу 80-тите преработки праени во боја според оригиналот.
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Што ти е гледано?
Person of interest ,Dark Matter ,Legends ,Quantico,Blacklist ,XIII The series,Marco Polo,Touch и Revolution .Нешто слично на овие .Други информации треба да се остават ?[DOUBLEPOST=1446939157][/DOUBLEPOST]
Carnivale е ептен опасна ама има само 2 сезони и прекината е. Инаку и во тие 2 сезони ќе се изнауживаш, мистерија со тестиси.

Twin Peaks ако не ти е гледана исто. Тwilight Zone ти се 150 и нешто епизоди, секоја епизода посебна која од која помистерија и мадафакерска. Имаш оригинал од крајот на 50-ти црно бела, имаш и некаде околу 80-тите преработки праени во боја според оригиналот.
Black magic , ocult и такви глупости не гледам Ty.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.520
Поени од реакции
33.700
Person of interest ,Dark Matter ,Legends ,Quantico,Blacklist ,XIII The series,Marco Polo,Touch и Revolution .Нешто слично на овие .Други информации треба да се остават ?[DOUBLEPOST=1446939157][/DOUBLEPOST]
Black magic , ocult и такви глупости не гледам Ty.
LOST.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.002
Поени од реакции
15.328
Person of interest ,Dark Matter ,Legends ,Quantico,Blacklist ,XIII The series,Marco Polo,Touch и Revolution .Нешто слично на овие .Други информации треба да се остават ?[DOUBLEPOST=1446939157][/DOUBLEPOST]
Black magic , ocult и такви глупости не гледам Ty.
Sherlock :D
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
На трилерот се спомнуваше 19 век а и така некако ми беа облечени сите и мислам дека е и трилер жарн + ги избегавам малце тие .Не ми се допадна ништо во трилерот .
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.821
Person of interest ,Dark Matter ,Legends ,Quantico,Blacklist ,XIII The series,Marco Polo,Touch и Revolution .Нешто слично на овие .Други информации треба да се остават ?[DOUBLEPOST=1446939157][/DOUBLEPOST]
Black magic , ocult и такви глупости не гледам Ty.
Ти сите глупости си ги изгледал од 2015-та па најде за блек меџик и окулт да замеруваш ебаго :D

Твајталјт зоун гледај тогаш. Пошто бараш мистерија. Или The Missing, Broadchurch, The Fall пример, нема таму такви работи окулт мокулт.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.002
Поени од реакции
15.328
На трилерот се спомнуваше 19 век а и така некако ми беа облечени сите и мислам дека е и трилер жарн + ги избегавам малце тие .Не ми се допадна ништо во трилерот .
Да поедноставиме

 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.095
Поени од реакции
9.016
На трилерот се спомнуваше 19 век а и така некако ми беа облечени сите и мислам дека е и трилер жарн + ги избегавам малце тие .Не ми се допадна ништо во трилерот .
Ете ти ги Carnivale и The Leftovers, додај на тие и Fringe и на коњ си. :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom