UEFA Champions League 2015/2016

Џ

Џонтра Волта

Гостин
Бејл нема да игра.[DOUBLEPOST=1455639754][/DOUBLEPOST]
Битно 5 победи со ред имат ако не се лажам, пред то и од такви губеа, зато реков Реал се нема соочено со некоја појака екипа од ко дојде Зидан и тие изиграа со Депортиво, Хихон, Гранада, нерешено кај Бетис и пак покажаа слабост, со Гранада се мачеа, со Бетис немаа среќа, ќе видиме утре како ќе се покажат.
Па и Рома се мачеше со овие, со Фросиноне едвај тепаа, со Сампа се извадија у 92ра одбрани Шчезни, со Карпи на среќа.
Ќе ги издува Реал сигурно.

Иначе Стелт те поздрави.
Поголеми глупости немало на темава. Фатиле колосек со умрени екипи. Абе 0-4 минимум ќе ги убијат ако сакаат да играат, која Рома кои сини очи. Кој „зналец“ си ти, се прати, се гледа, а уствари појма нема.

П.С Блокиран сум и на сезнајкава, некој нека ме цитира ЛОЛ
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Реал или ќе изгуби или ќе ги изгази 3/4-0. Зависи дали ќе им дадат гол за 20 минути :D
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.838
Поени од реакции
10.205
Нема да знајте во која дупка да се пикните :icon_mrgr:
Мертесакер против Суарез :rolleyes: едвај чекам.
Предност ви е само Чех, кошмар му е на Меси не мора него да го чувате :P
колку пати победиле на Емирати?


Sent from my E560 using Tapatalk
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Факт е дека Реал Мадрид јако ќе ја исплеска Рома на Бернабеу..дали 3 или 4 парчиња не е битно,важно следи газење...

Е сега во Рим зависи многу од пристапот на Рома,ако тргнат да играат пресинг тогаш имаат шанси,а ако играат поповлечено тогаш и дома ќе го јадат ќотекот
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Moze li nekoj da mi dade strim za chelsea shto nema da secka i so kvalitetna slika?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.014
Поени од реакции
6.041
Фаул, жолт, топката се одбива од него за гол, и дава гол. Најбоље меч евр. Уште црвен му фали, а и асистенција. :D
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Микел колку време нема дадено гол?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom