Неостварена сексуална желба?

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Да и го нашпорам на Ермира Мехмети и на вуњастана лезбо од овој форум (си знае таа).
Може!
Него... кога сме кај вуњасти... знаеш... оддамна не сум опнал такво нешто... во 90-тите беше нормална појава. Сега нема... некако од почетокот на веков, се бе бричено, депилирано, чат-пат некоја цртичка оставена...
Онака природно нешто да видам, чепнам, лижнам...
Желба ми е... не неостварена, ама желба ми е...пак такво нешто да пробам... вуњасто. Пичка во изворен облик.
 
A

Antigona

Гостин
Кајги ,

Знаеш и сам друже, само да те потсетам дека секој со секој се познава преку некој од некаде . Баш бев излезена на кафе со нова личност од Македонија и почнува муабетот , абе за тебе ми кажуваа таа и таа и онаа и таа од таму и таму, па тоа дека колешка од работа ти била Верица Каранфиловска (аха баш таа од XXL ) итн…..

Абе чудна работа се нашиве, секој за секој нешто знае и секој се познава со секој, само јас не сум во тек нешто :toe:
 
A

Antigona

Гостин
Eј која ретарда сум значи еј , ц ц ц ц ненормална работа


Дај нека ми го преместат постот во Драга Кајгана , за таму му е наменет … Во оваа тема само читав и очигледно сум се занесела па по грешка тука сум го пишала постот.

Каде да се обратам да ми го префрлат постот ? Кој е одговорен во овој дел од форумов ?


Цццц брука еј , срамој :(
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.739
Поени од реакции
7.552
Добро де @Antigona можда ти е желба да ти биде колешка Верица Каранфиловска. Нема заошто да се срамиш. :icon_lol:
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Не остварена желба со комшикиката ми е орално и анално
 
A

Antigona

Гостин
Добро де @Antigona можда ти е желба да ти биде колешка Верица Каранфиловска. Нема заошто да се срамиш. :icon_lol:

Ххахахахах не ми е желба , точно е дека ми е колешка само не знам дали сеуште работи или е дала отказ. Едноставно не се замарам , секој си го живее животот, така да стварно не сум во тек.

Дај биди фер и пиши кој е одговорен во овој подфорум : да не е случајно Сунгерот Боб , оти само него го знам дека бил на функција ?

И за да не ме исфрлат од темава оти сум дефиитивно оффтопик , само ќе бидам кратка и ќе пишам - немам неостварена сексуална желба. Не ми се ебе деновиве . паузирам.
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
232
Поени од реакции
41
Темата не е со кого сакате да имате секс, туку што е вашата неостварена сексуална желба. Не гледам дека некој се произнесол по тоа прашање... Па ќе ве молам изјаснете се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom