Неостварена сексуална желба?

Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Vo priroda negde za promena ... Livada treva sonce nie sami ..
Во езеро на крајбрежјето...во плитката вода.[DOUBLEPOST=1468071705][/DOUBLEPOST]
Баш така:) Само малку ќе те поправам: баккејк, односно кофа сперма врз лицето и по телото.
Да се поправам, најверојатно во право си за изговорот, но описот си останува:)
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.815
и ќе ти остане таква
 
Член од
9 август 2014
Мислења
421
Поени од реакции
980
Неостварена желба ми е да ми го пуши дур ја ебам хехехехехех
Не гледам како тоа би било можно, освен ако не си куроглав, па да ти ја пуши главата додека ти долу пенетрираш. :toe:
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Не гледам како тоа би било можно, освен ако не си куроглав, па да ти ја пуши главата додека ти долу пенетрираш. :toe:
Се' е можно, иако е ретко, во случај на дифалија, односно двокурие, е тоа возможно.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Не гледам како тоа би било можно, освен ако не си куроглав, па да ти ја пуши главата додека ти долу пенетрираш. :toe:
Невин е
се уште му е сексот свет на непознато
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Ма немој?
Може и тројка ти, уште еден маж и едно женско.
Биди либерален и прифаќај нови работи. :D
Ма јок бе па ти,неможам ни да помислам да има уше еден гол маж до мене .:D
 
Член од
1 ноември 2016
Мислења
9
Поени од реакции
3
Сеа кога спомна во секс во тројка, јас и другарми требаше да ја ебиме една од Кочани наши години, се ебе за пари и земавме за пиење и јадење, отидовме кај неа дома кај што беше под кирија, но проблем е што испадна од некаде еден педер што а познава таа курвата, тоа типот тежок педер цел град го знае, кога рече сакал и да ебе и он, дим да ме нема, ни ебење ни другар се баталив, другарот а еба и + 1000 му здипли од џебот.
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Сеа кога спомна во секс во тројка, јас и другарми требаше да ја ебиме една од Кочани наши години, се ебе за пари и земавме за пиење и јадење, отидовме кај неа дома кај што беше под кирија, но проблем е што испадна од некаде еден педер што а познава таа курвата, тоа типот тежок педер цел град го знае, кога рече сакал и да ебе и он, дим да ме нема, ни ебење ни другар се баталив, другарот а еба и + 1000 му здипли од џебот.
Многу си тесноград, си можел да доживееш двојна пенетрација во дупе и путе...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Да ми игра стомачен танц (нормално облечена ко Жаде) а јас да се насладувам и после тоа душата да и ја “извадам“ :icon_lol:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Да имам во тројка и многу други работи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom