Каков мобилен користите во моментов?

Andy-95

The Slim Shady
Член од
29 јули 2014
Мислења
285
Поени од реакции
108
Самсунг Галакси с5 во моментов и сум презадоволен не планирам да го менвам во наредните 5-6 години, не знам шо да се појави на пазарот. Претходно користев ајфон 5 и слободно можам да кажам дека е "amerrican garbage"
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Htc one m8, prezadovolen sega za sega.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Jac сум поборник на виндоуз телефони, до сега имав самсунг омниа 7 со вин7 а за некој ден одам на мајкрософт лумиа 535 со вин 8,1
дома имаат андроиди али во споредба со нив виндовс телефонот е постабилен побрз поедноставен
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Jac сум поборник на виндоуз телефони, до сега имав самсунг омниа 7 со вин7 а за некој ден одам на мајкрософт лумиа 535 со вин 8,1
дома имаат андроиди али во споредба со нив виндовс телефонот е постабилен побрз поедноставен
Само да ти напоменам дека 535 е дефектен телефон, така да ќе ти служи гаранцијата ... некои ја користат веќе од 2-3 ден :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Само да ти напоменам дека 535 е дефектен телефон, така да ќе ти служи гаранцијата ... некои ја користат веќе од 2-3 ден :)
да, имам читано за проблеми кои се јавуваат, имам читано и за решенија кои се нудат од мајкрософт за проблемите али се надевам дека ќе ме одминат, ако не тука е гаранцијата
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
За се има прв и последен пат затоа никад више андроид телефон а моментаално користам
Lenovo A606 за кој ме зафркна синот.

Прва можност си се враќам на windows mobile(закон оперативен систем)
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
lg g4 телефонот е сексови поготово камерата која е рамна на DSLR апарат :D
Да била Lg марка секој ќе беше со таков и ќе беше најпосакуван телефон. Само Apple Iphone
 
Член од
6 јуни 2014
Мислења
295
Поени од реакции
64
Да била Lg марка секој ќе беше со таков и ќе беше најпосакуван телефон. Само Apple Iphone
Ај кaжи кoј се преднoстите нa ios вo oднoс нa Android... Или aјде кaжи кaде зaoстaнувa г4 вo oднoa нa 6 или 6+ ....
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Да била Lg марка секој ќе беше со таков и ќе беше најпосакуван телефон. Само Apple Iphone
G4 го става во џеб iphone почнуваајќи од преформанс ( и не толку битно ) па до камера каде iphone изгледа како детска играчка. Се знае кој зима iphone, шмизли и дечки кои сакаат да им стои на маса за сите да видат дека користат iphone.
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
G4 го става во џеб iphone почнуваајќи од преформанс ( и не толку битно ) па до камера каде iphone изгледа како детска играчка. Се знае кој зима iphone, шмизли и дечки кои сакаат да им стои на маса за сите да видат дека користат iphone.
И обавезно ставен наопаку, на екран, да се гледа јаболчето, дури и од далеку. :D[DOUBLEPOST=1438436857][/DOUBLEPOST]
За се има прв и последен пат затоа никад више андроид телефон а моментаално користам
Lenovo A606 за кој ме зафркна синот.

Прва можност си се враќам на windows mobile(закон оперативен систем)
Е па кога си купил Lenovo..... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom