Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ако ти е бе, ако ти е.
Друг пат пак да ми се закануваш дека ќе ме тепаш. Сега опушти се, биди лабав, дека нема да го купиме и штом почне преоден рок БУМ, Балотели и 10че за Кова.

:kuracc:

„снага ми се тресе“:ROFLMAO:
Дечко ја до пред 5 минути поима немав дека ме дупите бе. Сеа читам на фб на тоа чатот. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Колку глуп човек сум ја ццццццццццццццццццц :sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.795
Поени од реакции
83.477
Дечко ја до пред 5 минути поима немав дека ме дупите бе. Сеа читам на фб на тоа чатот. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Колку глуп човек сум ја ццццццццццццццццццц :sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv:
Пеја е крив, ебете го кога ќе го видите :kafence:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.217
Поени од реакции
10.228
Дечко ја до пред 5 минути поима немав дека ме дупите бе. Сеа читам на фб на тоа чатот. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Колку глуп човек сум ја ццццццццццццццццццц :sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv:
Ти подвлезе? :pos::pos: Кажи ми дали достигна super saiyan level? :D
За Пејко ви кажав, пипнете го има да ве поебам сите до еден
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ти подвлезе? :pos::pos: Кажи ми дали достигна super saiyan level? :D
За Пејко ви кажав, пипнете го има да ве поебам сите до еден
Цел ден на телефон и не можев да проверувам детално, а уверливи бевте, признавам.
Ама добро барем се расположив сеа. :D
Пак ми се симпатични Ливерпул. :D

http://www.mozzartsport.com/video/3778 :pos:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.217
Поени од реакции
10.228
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Цел ден на телефон и не можев да проверувам детално, а уверливи бевте, признавам.
Ама добро барем се расположив сеа. :D
Пак ми се симпатични Ливерпул. :D

http://www.mozzartsport.com/video/3778 :pos:
форца евертон форца манчестер
хахахахахахахаха ти ебам фацата мртва испичитурска :Д
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Никад титула да не видите, да му ебам све на тој Роџерс копилето неспособно што само со таленти се шлепа да му ебам тоа неталентираното створење. :pos::pos::pos:

Се газев од смеење :D.

И кога те пингав да те прашам дали Кова има играно задни везни (намерно, случајно да не не го отвориш фан клубов), како ладно ми врати: "не." :icon_mrgr:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Никад титула да не видите, да му ебам све на тој Роџерс копилето неспособно што само со таленти се шлепа да му ебам тоа неталентираното створење. :pos::pos::pos:

Се газев од смеење :D.

И кога те пингав да те прашам дали Кова има играно задни везни (намерно, случајно да не не го отвориш фан клубов), како ладно ми врати: "не." :icon_mrgr:
Ладна пот изби од мене тука.
Глеам почнувате да се радувате, па можни формации, па 8та на Стиви, ми идеше све на куп да ви соберам.
Озбилно се извадив од такт. Се мрднав. Као што лесно се летам па па па. :pos: Одма го замразев Ливерпул, одма ми се одмилија. Па и тој Роџерс :pos:
Ама ќе ми платите за ова. :D[DOUBLEPOST=1435273783][/DOUBLEPOST]
Другарче од милано ми кажа дека во Интер фан шоп пуштиле 70% дискаунт на дресовите на Ковачич :eek: Уште еден надежен балканац. Ај честито Ливерпулци :D
Кој си бе ти :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Последно уредено од модератор:
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
ќе слушаме пак муабети од типот - има многу нови им треба време да се уиграат - до кај феб/март. осеќам

инаку за интерашов не сум сигурен како ќе се снајде кај нас, но еве ќе оставам простор за да ме демантира (ако потпише нормално) ме плаши само да не биде ловрен 2. потенцијал има добар. ќе видиме.

и ајде нека почнат више со подговотовки да видиме на што ќе личиме. мислам дека роџерс полека се спрема за екипа без стариџ. сваќа дека е чкарт роба (повреди, не мислам на талент) и дека нема да може околу него да ја гради екипата.

го чекам денот кога петлето рахим ќе го снема од екипа. неќам да го гледам веќе.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.217
Поени од реакции
10.228
Ладна пот изби од мене тука.
Глеам почнувате да се радувате, па можни формации, па 8та на Стиви, ми идеше све на куп да ви соберам.
Озбилно се извадив од такт. Се мрднав. Као што лесно се летам па па па. :pos: Одма го замразев Ливерпул, одма ми се одмилија. Па и тој Роџерс :pos:
Ама ќе ми платите за ова. :D[DOUBLEPOST=1435273783][/DOUBLEPOST]
Кој си бе ти :pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Само работата е шо стварно има шпекулации за Кова и можно е да го земиме :D Прво напаѓач ќе се зема после ќе се оди на Кова изгледа.
А нели само Пејко ќе го тепаше? Од кај сега сите да ти платиме? Што сме ти ние криви?
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин

Само работата е шо стварно има шпекулации за Кова и можно е да го земиме :D Прво напаѓач ќе се зема после ќе се оди на Кова изгледа.
А нели само Пејко ќе го тепаше? Од кај сега сите да ти платиме? Што сме ти ние криви?
Сите сите!!! :uzi:
Знам дека има шпекулации, ќе се тресам цело лето сеа.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.465
Поени од реакции
42.770
Успут, да бидам искрен малце ептен лејм и геј ми беа постовите кои ги пишувавте, ама шо ве знам, викам напатено фан клубче ово оно, нема титули на играчи ќе несат јајца. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom