Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Извини не видов, болна сум сеа станав од спање :D
Само се надоврзав на твојот пост уз радост и утеха дека имаме шанса за било каков трофеј годинава.Немој да ме сфатиш погрешно :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Само се надоврзав на твојот пост уз радост и утеха дека имаме шанса за било каков трофеј годинава.Немој да ме сфатиш погрешно :)
па според Скај бет први фаворити сме. Леле сами нека го напуштат клубов до Вембли ако не стигнат.
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.651
Поени од реакции
1.597
Нема да им се игра сеа. Испод чест му е на Ван Гал да игра во куп без главните конкуренти.
Нека го земе купов, да не му го земат здравјето :D Конечно добри вести!
Еден дриблинг во 93та минута не го прави играч кој е материјал за еден од најголемите тимови на светот.
...да те дополнам.
 
Последно уредено:
Член од
17 септември 2008
Мислења
642
Поени од реакции
485
Еден дриблинг не го прави играч кој е материјал за еден од најголемите тимови на светот.
Не разбирам зошто толкав хејт кон Јанузај. Земај плукај ги ѕвездите кои земаат по 200к неделно а се однесуваат како во трета регионална македонска лига да играат.
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Не разбирам зошто толкав хејт кон Јанузај. Земај плукај ги ѕвездите кои земаат по 200к неделно а се однесуваат како во трета регионална македонска лига да играат.
Мене ме нервира што не се труди да игра а е млад,другите гинат кога ќе добијат шанса а тој онака лабаво си трчка по аут линија.Лингард првата утакмица трчаше како бесно куче да се докаже и се повреди што е потрагично а овој не сака да се потруди да ја врати топката што ќе ја изгуби.Настрана тоа ако сакаме конкурентен тим за титула мора да имаме силна клупа.Ван Гаал е лош тактички само едно позитивно има што ги врати од мртвите Јанг и Фелаини пример,затоа би сакал да им се даде уште една шанса на Нани и Заха.Нани колку да не биде без втора шанса а Заха зошто мислам дека може да покаже повише од Јанузај.
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Мене ме нервира што не се труди да игра а е млад,другите гинат кога ќе добијат шанса а тој онака лабаво си трчка по аут линија.Лингард првата утакмица трчаше како бесно куче да се докаже и се повреди што е потрагично а овој не сака да се потруди да ја врати топката што ќе ја изгуби.Настрана тоа ако сакаме конкурентен тим за титула мора да имаме силна клупа.Ван Гаал е лош тактички само едно позитивно има што ги врати од мртвите Јанг и Фелаини пример,затоа би сакал да им се даде уште една шанса на Нани и Заха.Нани колку да не биде без втора шанса а Заха зошто мислам дека може да покаже повише од Јанузај.
Дали си сигурен дека ја гледаше утакмциата вчера? Ако ништо друго ги бркаше ко ја изгубеше топката. Али добро, сецкаат стримовите.
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Дали си сигурен дека ја гледаше утакмциата вчера? Ако ништо друго ги бркаше ко ја изгубеше топката. Али добро, сецкаат стримовите.
Ја гледав на спортклуб,игравме со факинг Кембриџ бе а тој беше пак потпросечен и мислам дека ќе го дадат на позајмица зимава.Се врати два пати назад еднаш проба да изведе некој чудесен карате потег и направи фаул.А ај ти што си го гледал од 90 што изигра како што треба?Еве вчера биле сите лоши ама и кога добиваше шанси сезонава беше блед.
 
Член од
23 јануари 2015
Мислења
20
Поени од реакции
30
СЛАБ е Јанузај и точка
Повеќе мислења околу тоа да не видам.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Сега испадна не сме поминале толку лошо со кембриџ ко шо мислевме вчера.
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
642
Поени од реакции
485
Мене ме нервира што не се труди да игра а е млад,другите гинат кога ќе добијат шанса а тој онака лабаво си трчка по аут линија.Лингард првата утакмица трчаше како бесно куче да се докаже и се повреди што е потрагично а овој не сака да се потруди да ја врати топката што ќе ја изгуби.Настрана тоа ако сакаме конкурентен тим за титула мора да имаме силна клупа.Ван Гаал е лош тактички само едно позитивно има што ги врати од мртвите Јанг и Фелаини пример,затоа би сакал да им се даде уште една шанса на Нани и Заха.Нани колку да не биде без втора шанса а Заха зошто мислам дека може да покаже повише од Јанузај.
Аха...Јанузај е дигнат зошто е еден од најголемите таленти во Европа и седи на клупа и си молчи а да им дадеме шанса на Нани и Заха кои се однесуваа 10 пати по неодговорно од Јанузај. Ок, ако така мислиш не знам што да ти кажам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom