UEFA Champions League 2014-15

Кој ќе освои ЛШ?


  • Вкупно гласачи
    118
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Тоа ти е све ви ебам, давате најбољи везни играч у свет, зимате старо дртало помаранџесто неподвижно ретардирано.
И оној па ќорлено босо Боатенг да му ебам тоа фацата како компир што му е, најпотценет штопер у свет бил, жими куроффф, ни дома не го ценат.
Овие па ќе ми кажуваат бил боље од Хумелс и Суботиќ, тоа ко ќе си го видам тилот само.
 
Член од
21 јули 2011
Мислења
1.339
Поени од реакции
3.202
Тоа ти е све ви ебам, давате најбољи везни играч у свет, зимате старо дртало помаранџесто неподвижно ретардирано.
И оној па ќорлено босо Боатенг да му ебам тоа фацата како компир што му е, најпотценет штопер у свет бил, жими куроффф, ни дома не го ценат.
Овие па ќе ми кажуваат бил боље од Хумелс и Суботиќ, тоа ко ќе си го видам тилот само.
За колку те поеба? :icon_lol:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Овој беше потценетиот штопер Боатенг? :pos:
Колку сакаш можи да збориш за Боатенг, ебаго у моментот грешка напрај сакаше да ја прими и му избега топката, и Алонсо згреши па ај он е потценет. Лесно е да јајш хејтерски гомна можам и јас да тргнам така на секој маани да му барам. Боатенг е топ 3 штопер на светот и денес имаше одлични интервенции.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Не ја изигра? (n)
Не, да ми стоеше уште акаунот на бет365 ќе ја пробав, така не ми се оде до кладилница, а барем ти ја проба ли ? нека испадни спортинг 1 задовлен сум си јас од овие :D
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.847
Поени од реакции
24.284
Им го поклонуваат најголемиот успех за Сити зборам кој ќе го имаат сезонава а тоа е да го тепаат можниот иден европски првак во скроз небитна утакмица...
Ако беше скроз небитна, зашто цел фан клуб се палевте на полувреме на темава? o_O
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Малку да не ги прецени?
Не ги преценив,секоја година е исто вие незнам со кој памет ги рачунате за нешто.....

Дежа ву од лани све...Втората утакмица со нив секогаш ни е решена,а во првите секогаш ги плескаме,пациенти..

Денеска па уште со играч помалце и Хојбјерг у тимот и Роде и им ја свртивме,издижаа у задњи 5 минути иначе ќе изгубеа,шкослки грешки беа на Баерн на поединци ...
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Летечи баварци су се тешко приземјиле. Нема сврка, није им први пут...
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
БУШИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
СО ЦРВЕНННННННН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ама најнебитна утакмица беше.
За мене лично против екипи ко Сити увек е битна пошто не поднесувам такви екипи пластични....[DOUBLEPOST=1416951967][/DOUBLEPOST]
Ако беше скроз небитна, зашто цел фан клуб се палевте на полувреме на темава? o_O
За мене лично си е битна пошто увек уживам да глеам вакви пластични екипи да губат...Објективно за Баерн текмата немаше никакво значење.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Колку сакаш можи да збориш за Боатенг, ебаго у моментот грешка напрај сакаше да ја прими и му избега топката, и Алонсо згреши па ај он е потценет. Лесно е да јајш хејтерски гомна можам и јас да тргнам така на секој маани да му барам. Боатенг е топ 3 штопер на светот и денес имаше одлични интервенции.
:eek:
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Не, да ми стоеше уште акаунот на бет365 ќе ја пробав, така не ми се оде до кладилница, а барем ти ја проба ли ? нека испадни спортинг 1 задовлен сум си јас од овие :D
Не исто, ме мрзи олку касно по кладилници да одам, а електронски никогаш не сум играл. Да ја пуштев немаше да барам Стоби Флипс овде. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom