Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
за релевантност земаш нешто што напишал некој новинар за билд? немојте бе до толку да сте...ако беше се точно што се пишуваше по новините рачунај сега тимовиве сега што се никој немаше ист да биде....
Билд до сега има огромна точност за сите шпекулации поврзани со Баерн, дури Пеп беше лут пошто некој од клубот давал информации на Билд. Е сега што ти не пратиш германски медиуми и кој, колку е релевантен е твој проблем.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.516
Поени од реакции
20.619

Закон песниче...
непребол :( .. какви се само не имбецили играа во јунајтед но за него немаше место !!! нека му е со лесно во борусија и да си ја врати формата во најбрз можен рок.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
United representatives are expected in Lisbon today to try and sign William Carvalho one last time today. [o jogo]
Се надевам го земеме и Карваљо зошто и покрај тоа што Блинд ќе игра на оваа позиција ни недустасува уште еден играч на оваа позиција.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.663
Поени од реакции
9.249
И јас се надевам дека ќе биде Карваљо после дербито денес. Нека го пуштат Андо во спротивна насока како Нани...
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
И јас се надевам дека ќе биде Карваљо после дербито денес. Нека го пуштат Андо во спротивна насока како Нани...
Тоа би било супер ќе се ослободиме од Андерсон, а ќе добиеме млад и квалитетен деструктивец како Карваљо.
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.762
Поени од реакции
20.484
Наредна сезона ќе го враќаме Де Лает, ако не и зимава
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Чичарито на позајмица во Реал, не е продажба. Мене па ми нема логика Карваљо, нели зедовме ДМ
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.529
Поени од реакции
6.179
Гледајќи ги Арсенал добивам надеж дека можеме до 4то. Реално како почнавме тешко ќе биде, но верувам дека ќе се оправиме полека полека.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Гледајќи ги Арсенал добивам надеж дека можеме до 4то. Реално како почнавме тешко ќе биде, но верувам дека ќе се оправиме полека полека.
Реално имаме тим за да завршиме во топ 4 само да се вратат повредените играчи (Шо, Рафел, Ерера, Керик) и верувам дека ќе играме многу подобро.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.499
Поени од реакции
42.886
Нека шлупнат и за Карваљо веќе кога собираме сe живо и диво. 3ца од 6 мора да се погодат. :D

Ако дое Карваљо и летнат Андерсон и Клеверли, во средниот ред ќе ги имаме Керик, Флечер, Фелаини, Карваљо, Блинд и Херера, што не е кој знае колку. :) Дури и на позајмица нека им го остаат ако треба, ама ќе се најде за наредните сезони секако. Зимата или наредното лето Фелаини лета иде Стротман, Керик е веќе 34 години... Со Флечер ништо не се знае... Арно ќе испадне да дојде. :P
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.762
Поени од реакции
20.484
Јас сум за Карваљо ако веќе го носат го носат, да замине Андо во обратен правец ама не и за давање на Клеверли. Не дека нешто го бранам (hint мачето на аватар:love:) ама заради вакви ситуации со повреди не знаеш во какви поголеми гомна може да зацапаме сезонава, а константно веќе втора сезона имаме преголема болница.
The Peoples Person @PeoplesPerson_ · 11m
I presume United's scouts have been given season tickets for Sporting Lisbon's games by now?
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.190
Поени од реакции
20.822
Гледајќи ги Арсенал добивам надеж дека можеме до 4то. Реално како почнавме тешко ќе биде, но верувам дека ќе се оправиме полека полека.
Ехее колку пати Ферги имал лош старт на сезоната, па пак на крајот титули земал. Вие многу рано се откажувате.
Не знам за вас, јас титула очекувам.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Блинд со дрес коа ќе се слика? :D Нели ги поминал лекарските
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.398
Поени од реакции
3.304
И јас сум за Карваљо,има потенцијал а и доста цврст ми изгледа по тоа што сум го гледал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom