Економски факултет (reloaded)

Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.130
Поени од реакции
842
Не знам, ама не верувам дека ќе ти дозволат да ги запишеш сите од 4-та + да го презапишеш тој еден од 3-та, освен ако имаш просек над 8.5. :)
Ај ќе се распрашам, гледам има еден изборен носи 5 кредити :)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.965
Поени од реакции
5.560
4-та сум јас :) И морам да презапишам еден од 3-та, што значи еден од 4-та не ќе можам, па прашувам да не има некоја комбинација да ги запишам и двата
Мислам дека на тие што се 4-та им дозволуваат да запишат се.
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
Ако има некој Менаџмент на човечки ресурси книга за продавање нека ми пише ПП да се договориме :smir:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
4-та сум јас :) И морам да презапишам еден од 3-та, што значи еден од 4-та не ќе можам, па прашувам да не има некоја комбинација да ги запишам и двата
Распрашај се на студентски. Рекоја нешто дека ке ни дозволат да запишеме бидејки сме 4 година. Изгледа ке треба молба да пратиш.
Најубаво, прашај ги нив.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
има некој одено на ДОПОЛНИТЕЛЕН испит Еколошки менаџмент да ми даде кратки информации што и како дава? :kesa:
што може да дава... стандард како за на испит
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
Колеги кој го предава предметот Односи на јавноста? и
ако може некој да ми каже нешто повеќе за Управување со резултати(нов е предметот или го имало и порано)...позз
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
И би ве замолил да ги болдирате имињата на предметите за кои прашувате, за да биде повоочливо.
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Има некој што ја продава книгата МАТЕМАТИЧКИ МЕТОДИ (од лани истата)??? Нека ми пише пп....
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Izvinete za fontot :( Da ve prasam, koj ima Matematicki metodi i Menadzment na covecki resursi knigi za prodavanje, neka pise PP. Fala!
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Колеги од Е-бизнис , да не знаете дали утре ќе имаме вежби маркетинг комуникации или ќе почнат после 15ти ?
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Ке ми кажете што праевте денеска Математички методи, и до кај стигнавте со предавањата?Спомна нешто за вежби?
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Некој да не продава Менаџмент на човечки ресурси учебник??
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Кој предава монетарна економија? Рече денес нешто битно на предавањето?

Ако има некој заинтересиран за Економика нека пише пп.
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
Колеги од Е-бизнис , да не знаете дали утре ќе имаме вежби маркетинг комуникации или ќе почнат после 15ти ?
Од утре??? Кажа на предавање дека во петок се вежбите? Зашто на страната уште стариот распоред за вежби во зимски семестар стои...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom