eRepublik Покер Турнир

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Можам да се пофалам дека сум победник на 2риот покер турнир :)
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
33
Поени од реакции
0
Во турнирот сметај на мене, но пази пак да не не заебеш како на Гадзе што му направи 4.6 оди на него...извини нака но требаше 4.8 да оди и плус ти беше предпоследен а зема повеке голд од Гадзе...внимавај на овој турнир да не биде така:wink:
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Во турнирот сметај на мене, но пази пак да не не заебеш како на Гадзе што му направи 4.6 оди на него...извини нака но требаше 4.8 да оди и плус ти беше предпоследен а зема повеке голд од Гадзе...внимавај на овој турнир да не биде така:wink:
Узивај бе АнДр за 0.2 ли голд ке се праиме сеа ... Нека е здравје па за другото :)
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
33
Поени од реакции
0
Узивај бе АнДр за 0.2 ли голд ке се праиме сеа ... Нека е здравје па за другото :)
0.2 на првиот,0.2 вториот=0.4 .А тој завши трето место и зеде 4 голд :helou:
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Абе уживај еј не се 4 голд нешто иде на мак.банка нешто на црвен крст нешто на мак . оружја и значи се е ок ...
 

GoGo*

LSS
Член од
10 јуни 2008
Мислења
564
Поени од реакции
18
Poradi internetot mi padna turnirot ke go zapocneme vo 19:15 casot
imeto na serverot e thedragon's game
Те молам друг пат не организирај ништо.:tapp: Јас чекав цел час никој не ми рече каде да флезам.И после 19 морав да одам.Не затоа што си организатор па можеш да менуваш термини кога ти текне.:uvo:
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Те молам друг пат не организирај ништо.:tapp: Јас чекав цел час никој не ми рече каде да флезам.И после 19 морав да одам.Не затоа што си организатор па можеш да менуваш термини кога ти текне.:uvo:
kako mozea site drugi da vlezat ja objaviv ubavo i plus priznavam kriv sum ama koj znael deka bas togas internetot ke mi go snema
 

Kajgana Shop

На врв Bottom