Македонија VS Шпанија

Тип

  • Македонија победник

    Гласови: 207 43,7%
  • Шпанија победник

    Гласови: 138 29,1%
  • Нерешено

    Гласови: 129 27,2%

  • Вкупно гласачи
    474
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.384
Поени од реакции
5.083
Ајде утре пак ке си идам во 12 за сигурно за си ја заменам зс во оваа дрзава се е мозно па мозе и да снема од тие фалш што ке заменуваат.Како и дае хари колку сака нека праи проблеми на утакмицава морам да идам еданш доага шпанија. Иначе ако излезе хари да даде некој коментар за 100 год јубилеј ке биде исвиркан од цел стадион па верувам дека нема да сака да даде коментар да не се избрука зс ке има и гости од странство. МАКЕДОНИЈА ИДЕМЕ НА ПОБЕДА КЕ ГРМИ ГРАДСКИ
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
дечки од кај ви информации за Боки? :pos2:
Каролина има договор со ФФМ таа ќе пее
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.965
Поени од реакции
5.560
За настап во музичкиот дел се понуди и Боки 13-ка. Нека има забава за публиката - изјави претседателот на ФФМ, Хари Хаџи-Ристески.

Болдираното е најјако!!!
Абе нека му ја е*и мајката цела Кина... упм
 
Член од
9 август 2009
Мислења
3
Поени од реакции
0
edno prasanje...vo ohrid se prodadeni nad 1000 vleznici a kupuvaci se od skopje i od kumanovo...jas licno mojata ja kupiv za vreme na leten odmor vo ohrid i imase i dosta od skopje koisto kupija karti....ne sansi da ideme vo ohrid da gi smenime...dali znae nekoj nesto i dali ima sansi da gi smenime vo skopje???? fala unapred
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
edno prasanje...vo ohrid se prodadeni nad 1000 vleznici a kupuvaci se od skopje i od kumanovo...jas licno mojata ja kupiv za vreme na leten odmor vo ohrid i imase i dosta od skopje koisto kupija karti....ne sansi da ideme vo ohrid da gi smenime...dali znae nekoj nesto i dali ima sansi da gi smenime vo skopje???? fala unapred
Нема, си имаат сериски броеви картите. Си знаат која од каде е.
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
edno prasanje...vo ohrid se prodadeni nad 1000 vleznici a kupuvaci se od skopje i od kumanovo...jas licno mojata ja kupiv za vreme na leten odmor vo ohrid i imase i dosta od skopje koisto kupija karti....ne sansi da ideme vo ohrid da gi smenime...dali znae nekoj nesto i dali ima sansi da gi smenime vo skopje???? fala unapred
Ти пробај си да ја смениш во Скопје, во никој случај не губиш ништо ако пробаш :helou:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
значи утре само ќе се смењаваат нема нови купување?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.384
Поени од реакции
5.083
Дечки денес бев на утакмица супер е север ке ја видиите во среда нормално како и ја по вторпат само столчината требаше да ги сменат и на јузна да изгледа ко север тука малце утнале ффм.Али ок вазно е да се гледа мкд - шпанија утре идам за заменам билети и препорака до сите да си идат што порано зс мозе да има пак некои компликации со тие што имаат фалш и они ке заменуваат така да после да не се буниме ова она утре кој сака сигурна карта што порано пред билетара
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.965
Поени од реакции
5.560
Дечки денес бев на утакмица супер е север ке ја видиите во среда нормално како и ја по вторпат само столчината требаше да ги сменат и на јузна да изгледа ко север тука малце утнале ффм.Али ок вазно е да се гледа мкд - шпанија утре идам за заменам билети и препорака до сите да си идат што порано зс мозе да има пак некои компликации со тие што имаат фалш и они ке заменуваат така да после да не се буниме ова она утре кој сака сигурна карта што порано пред билетара
Ќе ги сменат столчињата и на јужна, и со тоа јужната трибина ќе добие и поголем капацитет :)
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Ќе ги сменат столчињата и на јужна, и со тоа јужната трибина ќе добие и поголем капацитет :)
Е ќе ги сменат ама кога? Да не биде кога ќе бидат готови север и исток во 2012:toe:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
По повод 100 години крадење,ффм реши да ја прослави 100 годишнината со пријателски натпревар против шпанија...но сепак ова е фф на македонија и ова се нормални работи кај нас...Што не се случи такво нешто со картите кога игра гордиот албион?!?!!Македонија е ова.......
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom