Exclusive глупости, кичерај и сељанштана

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Добро бе, пиздалимуматерина извини на ленгвиџот, ама како можете секоја емисија да го тупите со тој изродот наречен бокал тринаесет? Роденден му било, куче има, кој бренд обожавал, со лева или со десна се чешал... кога и да пуштам А1, мора да му ја гледам фацата?

Па ако толку е гладен за популарност, наместо да лобира за да биде прикажуван кај вас, нека си купи телевизија и нека снима реално шоу 24/7 во кое ќе учевствува само тој. У.П.М.

Идиоти.
Јас одговорив точно на прашањето и чекам да бидам извлечен да добијам награда вечера со боки. До тогаш ќе тегнам стрикно 19ка или Вардар цигари да соберам убав шлајм и да му го поклонам:)

Само мала шала:)
Избегавам да гледам, ми го раздвижува дигестивниот систем и неможам да се здебелам мадафаказ. Еве дури и сега од тоа што пишувам ми се размрдува системот....ве напуштам на кратко:)



...а може и на малце подолго:]
 
Член од
20 февруари 2008
Мислења
57
Поени од реакции
1
Каква естрада(чест на исклучоци), такви трачеви, такви емисии поврзано си нив...
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.710
Поени од реакции
5.356
абе доволно е да го видиш "водителот" и се е кажано со емисијата :shok::tapp:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А зашо уствари се замарате?
Јас не гледам,кога има обично менувам канал или па им се смеам на глупоста што ја смислиле.

Така да,не се замарам.:)
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
1.

Антонио - Принц :pos2:

Антонио е млад Струмичанец кој што студира во во Италија, на Факултетот за мода и дизајн во Римини. Тој е голем зависник од своето друштво, журките и шетањето. Како што може да се забележи и на сесијата, теретаната му е омилено место за поминување на времето а кошарката исто така му е омилен спорт.

Што се однесува на неговото целосно „откривање“ тој тоа би го направил само или како што тој се изјасни „строго за Playboy“.

Мотото му е „Живеј го секој ден како да ти е последен“. Погледнете....

Ова е фотосесија на која МОРА да се фати сеир. :pos:
линк

И кога го прочитав сево ова се запрашав, во мене ли е проблемот? :pos:

vodkamixx напиша:
Треба да напишам дека станува збор за уст човек, или можете сами да забелжите;)
100% сум сигурен, цела струмица збореше колку ниско паднал со ова Боки 14 па сега сигурно сакал да се "извади" со толку "мажествена" фотосесија!

Инаку, емисијата интересна е, ама знае некогаш и да е досадна многу!
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
2
некој едноставно немааат памет.
:uvo:
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Добро де, гледам последниве емисии, прават интервју со лица како Анета Наковска и Мешковска кои биле во Грција, дека Латас бил во Грција(ма да, за него е нормално да отиде таму, не е Македонец). Него, што сака уредничката да ни докаже, дека многу познати фаци иделе таму и дека ние сме будали што не сме отишле...?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Добро де, гледам последниве емисии, прават интервју со лица како Анета Наковска и Мешковска кои биле во Грција, дека Латас бил во Грција(ма да, за него е нормално да отиде таму, не е Македонец). Него, што сака уредничката да ни докаже, дека многу познати фаци иделе таму и дека ние сме будали што не сме отишле...?
Oваа не спаѓа во нормалните човечки суштества, така да игнорирајте ја.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.993
Поени од реакции
6.263
Oваа не спаѓа во нормалните човечки суштества, така да игнорирајте ја.
и уште кога наковска истреска дека татко и не можел подалеку да вози бидејќи е болен ( па вози ти глупачо една) и дека не е ништо помалку патриот од другите што ја бојкотираа грција хррррррк пу !!!! нема турнеи во австралија за неа веќе :) a мешко со кој беше на одмор со Д. поповски ?
друго што ми привлече внимание беше некој прилог за нокаут на некој фестивал во литванија кога водителката тресна дека се претставиле со песната tears in heaven од ELTON JOHN
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.120
Поени од реакции
830
A бе не знам зошто ваков правец фати емисијава, а што убаво си почна со интересни вести од светскиот шоу-бизнис.

Се претвори во трач емисија со заштитни лица, од типот на Боки 13, Анета Наковска и Сара Леши. Како и да е, да не повторувам еден претходен пост, би ми било супер да ја снема емисијава од програмата.
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
А што е работа со прашањата кои ги поставуваат?
Тоа секое прашање е во врска со Бојан 13 и наградата е поврзана со него?:vozbud:
Ако е така :tapp:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.120
Поени од реакции
830
Е демек де, Боки има наградна игра а наградата е вечера за двајца со него, а втората награда е билети за неговиот концерАт :pos:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Прва награда, вечера со Боки 13. Втора награда, три вечери со Бокита.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom