Wix страни

Член од
16 март 2012
Мислења
7
Поени од реакции
0
здраво,
на страната www.wix.com имам премиум акаунт и сакам да прашам дали некој од вас знае дали би можел да ставам log in и само на оние на кои што ке им да дадам user i pass ќе може да гледаат одредени соджини. фала однапред позз
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Преку емаил адреси и ип адреси можеш :)
Иначе премиум акаунтот ти е преку реферали или преку купување т.е си го купил ?
 
Член од
16 март 2012
Мислења
7
Поени од реакции
0
Преку емаил адреси и ип адреси можеш :)
Иначе премиум акаунтот ти е преку реферали или преку купување т.е си го купил ?
го имам купено, но на почетокот страната беше само за известување на работно време и услуги, а сега сакам да ги ставам и производите со цени но да ги гледаат само одредени луѓе.Ако можеш да ми кажеш каде може да го пронајдам тоа за е-маил адресите бидејки сум малку почетник во ова. фала позз
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
108
Поени од реакции
18
Друштво, има некој искуство со креирање на апликација со Wix? Функционира тоа и кај нас во Македонија или да не има некои ограничувања? Мислам да се имплементира една апликација целосно заедно со систем за наплата.

Како сте задоволни, споделете искуство?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom