The Simpsons у емисија! :)

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Погледнете ги фацките од Симпсонс :) И нивните гласови ахахаха
Хомер е на почеток типот е оригинал Хомер! :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Интересно :))
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.006
Поени од реакции
7.608
Хомер е such a failure !! xD
Никогаш не би го замислил ваков..
 
Член од
28 јануари 2009
Мислења
238
Поени од реакции
37
Леле колку е хард кор законннннн
Не сум верувал дека се вакви фацки озбилно:kesa:
 

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, serif][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, serif]"I had a cat named Snowball.
She died!
She died!
Mom said she was sleeping.
She lied!
She lied!
Why oh why is my cat dead?
Couldn't that Chrysler hit me instead?"
[/FONT]
[/FONT]
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Хахахах закон ! Сакав да ги најдам и од Саут ПАрк, да не знае некој каде?
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
595
Поени од реакции
218
Хахаха, несум ги замислувал вака! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom