Rаgе cоmicѕ & memes

Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Македонските мемиња (мимиња?) праќајте ги на фејс.мк фб страната, а ако немате фб ќе се снајдете некако преку контакт опциите :). Надежна страна е, добар дизајн, креативна со хуморот, има две-три мемиња преведени но поголемиот дел се (и ќе бидат) оригинални.

http://fejs.mk и не е моја странава не спамирам :D
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016

--- надополнето: Dec 5, 2011 4:51 PM ---

--- надополнето: Dec 5, 2011 4:52 PM ---

--- надополнето: Dec 5, 2011 4:53 PM ---

--- надополнето: Dec 5, 2011 4:53 PM ---

--- надополнето: Dec 5, 2011 4:54 PM ---
 

Kajgana Shop

На врв Bottom