3D моделирање

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
некој 3д за рендерирање материјали доста да има
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.064
Поени од реакции
7.842
BIOLOID да моја грешка. Ја имам цела кутија дома, имам и LEGO и ги измешав :D

Иначе ова го работев за дипломската работа.
Секоја чест за ова работа е многу, што студираш?
 
Член од
25 септември 2017
Мислења
10
Поени од реакции
1
Ајде стручњаци за SOLIDWORKS ми треба помош од вас, дајте ми линк од програмов да го симнам макар и триал верзија , ми треба за неколку дена барем да го повежбам, сум заборавила како се работеше на него, оддамнха завршив со учењето, а ете сега ми затреба ....
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.743
Поени од реакции
2.676
Има кај нас работа за 3Д моделирање со Maya по фирмите? Како одат платите? Вреди да се инвестира време и труд во учење? Некој што работи во ова поле?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom