Што правите во моментов?

Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Бидејќи не пронајдов ваква тема мислам дека е за овде. Кажете што си правите во моментов пошто и ја ништо не праам само лежам и досадно ми е па затоа ја отворив оваа тема, во случај некој/некоја да не се пронајде исто како мене па да се здружиме хехенца. Поздрав
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Не ги разбирам дечкиве шо нонстоп ми реагираат некако на моите теми со тажно.. Со хаха... Не знам шо.. Мислам шо ви е бе дечки. Криво ви е шо ја отварам теми а вие не? Пред три дена сум дошол тука шо се вика па неам ни една опомена. Опрајте се.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.202
Поени од реакции
39.944
Не ги разбирам дечкиве шо нонстоп ми реагираат некако на моите теми со тажно.. Со хаха... Не знам шо.. Мислам шо ви е бе дечки. Криво ви е шо ја отварам теми а вие не? Пред три дена сум дошол тука шо се вика па неам ни една опомена. Опрајте се.
брат, остај ги, ти љубоморат шо вртиш доста пичиња. Секаде каде шо има некој успешен ќе има десет души што ќе го мрзат. Што би рекла биџонс, позади добрио коњ прашина се крева.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.263
Поени од реакции
3.614
Со оглед на тоа дека има тема кај што бројат до 100.000 јас мислам се може да вирее на овај форум
Може, зошто да не, само тешко во општи муабети...
Се молит надлежниот орган да префрли во ЧДС...
:)
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.164
Поени од реакции
5.806
Го гледам филмот на Телма "Невидливата девојка"
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
912
Поени од реакции
2.557
Гледам Batman Death in the family.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom