Филм и Тв Cinemaposting

Член од
26 јуни 2013
Мислења
2.834
Поени од реакции
13.468
Дека не те тагнав, така? :LOL:
Денес е премиерата у Франција,на 13 е во Америка,кај нас го нема:place::place::place:
Од секогаш сме биле отцепени од светот 3 саати Маликов филм перверзија.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.941
Поени од реакции
74.156
Денес е премиерата у Франција,на 13 е во Америка,кај нас го нема:place::place::place:
Од секогаш сме биле отцепени од светот 3 саати Маликов филм перверзија.
Ама мемево е за Baumbach не е за Малик :D
 
На врв Bottom