Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.545
Аууу а да знаеш оваа два пати на прес не ословува како Македонија,башка има изјавено дека омилен политичар и бил Груевски.Ај сега дали ке ти прави кејф да видам?
овакво глупаво прашање не заслужува одговор. бојкотирам
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
17
Како познати фаци би бил со Лила Филиповска хохо
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.545
Лила бабетина 60 години ги начукала уште се мисли тинејџерка е. А грда е како курва.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.884
Поени од реакции
23.306
Лила бабетина 60 години ги начукала уште се мисли тинејџерка е. А грда е како курва.
цццц ццццц зашто така ? Лила Филиповска има 48 год и не е во ред така да се споредува, ако не е твој тип ОК, ама не со такви зборови, биди џентлмен!
ај да ги видам другиве „странски“ јаки путки споредбено со нашата Лила!

1576704250284.png 1576704518923.png

Abigail Breslin (23) .................................... Denise Faye (54)

1576705124362.png 1576705010321.png

Alanis Morissette (45) ...............................Лила Филиповска (48)

...вака гледајќи што е проблем со нашата Лила, барем за ова тема кога се зборува за сексипилот на таа/тој што сакаме да го легнеме? :toe: ај донт ноу, сепак Лила е наша нели, без разлика ако не е по наш вкус како жена или има свои киксови и негативности во карактер, па тоа ни влијае не еректилноста не навлегувам, ама да биде така наречена со погрдни зборови, не е фер! :neetaka:
 
Член од
18 декември 2019
Мислења
29
Поени од реакции
17
цццц ццццц зашто така ? Лила Филиповска има 48 год и не е во ред така да се споредува, ако не е твој тип ОК, ама не со такви зборови, биди џентлмен!
ај да ги видам другиве „странски“ јаки путки споредбено со нашата Лила!

Прегледај го приврзокот 225622 Прегледај го приврзокот 225623

Abigail Breslin (23) .................................... Denise Faye (54)

Прегледај го приврзокот 225627 Прегледај го приврзокот 225626

Alanis Morissette (45) ...............................Лила Филиповска (48)

...вака гледајќи што е проблем со нашата Лила, барем за ова тема кога се зборува за сексипилот на таа/тој што сакаме да го легнеме? :toe: ај донт ноу, сепак Лила е наша нели, без разлика ако не е по наш вкус како жена или има свои киксови и негативности во карактер, па тоа ни влијае не еректилноста не навлегувам, ама да биде така наречена со погрдни зборови, не е фер! :neetaka:


I plus ako e 48 poiskusna e hahahah
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.884
Поени од реакции
23.306
...толку знаете, единствено во секс искуство не се добива со годините, туку со честата пракса, фантазија и соработка со партнерот!
... има мажи во години, поминале демек сито и решето, не знаат дека жената „испушта“ течност кога доживува оргазам споредбена на спермата кај мажот!
... има мажи во најактивни години што мислат ако го плукаат клиторисот и удираат со рака по него, жената паѓа во несвест од задоволство уоооо уоооо оргазам!
... тоа е исто како и жена во години демек мнооогу искусна како споредбено кажувате демек ги има годините, го ниша лево десно пенисот и плукајќи очекувајќи свршување од истиот! и во двата случаеви би требало да се искусни според годините, ама прашање која пракса имале, а вие сте светиле на Лила со свеќа во соба кога се клецкала, а немало струја?

1576781836514.png
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.700
Поени од реакции
14.306
има мажи во најактивни години што мислат ако го плукаат клиторисот и удираат со рака по него, жената паѓа во несвест од задоволство уоооо уоооо оргазам!
Ај дасибиш бесната :pos: :pos: :pos:
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.783
Поени од реакции
2.877
...толку знаете, единствено во секс искуство не се добива со годините, туку со честата пракса, фантазија и соработка со партнерот!
... има мажи во години, поминале демек сито и решето, не знаат дека жената „испушта“ течност кога доживува оргазам споредбена на спермата кај мажот!
... има мажи во најактивни години што мислат ако го плукаат клиторисот и удираат со рака по него, жената паѓа во несвест од задоволство уоооо уоооо оргазам!
... тоа е исто како и жена во години демек мнооогу искусна како споредбено кажувате демек ги има годините, го ниша лево десно пенисот и плукајќи очекувајќи свршување од истиот! и во двата случаеви би требало да се искусни според годините, ама прашање која пракса имале, а вие сте светиле на Лила со свеќа во соба кога се клецкала, а немало струја?

Прегледај го приврзокот 225694
Да, во право си , различна ,,пракса’’ и вкус и богами различни фетиши па и тоа важи кај тинејџери пубертетлии десет години теорија и две минути пракса


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.545

Kajgana Shop

На врв Bottom