Правила! (читај пред да постираш)

Статус
Затворена за нови мислења.
F

fantomX

Гостин
Да нема забуни, навивам за Челзи, миланските Интер и Милан, Победа, Реал Мадрид, Ајакс, Баерн Минхен
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Гледам правилово нема некој ефект! Пак секој си пишува кај ќе му текне! ТЕНК напишал у фан клуб: Италија дека ја мрази Италија, и не е само тој, има и други:tapp:, офтопици еден куп, а не ни навиваат за клубот(репрезентацијата).:ban?:


дајте секој кај си навива, таму да си пишува, сеа да се брукаме нема потреба:helou:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Не ме сваќајте погрешно, ама не чинат овие правила. Ако се развие убава дискусија во некоја тема на Фан клубот помеѓу различни навивачи значи дека тие постови треба да се бришат? Само треба да пазите да нема многу провокации и толку!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Shorty напиша:
Не ме сваќајте погрешно, ама не чинат овие правила. Ако се развие убава дискусија во некоја тема на Фан клубот помеѓу различни навивачи значи дека тие постови треба да се бришат? Само треба да пазите да нема многу провокации и толку!
Ако треба да се развие дискусија меѓу навивачи на Интер и Милан, ќе се развие на темата Италијанско првенство. ;) Ти не треба д асе грижиш за тоа.

Влатко_Русин напиша:
Гледам правилово нема некој ефект! Пак секој си пишува кај ќе му текне! ТЕНК напишал у фан клуб: Италија дека ја мрази Италија, и не е само тој, има и други:tapp:, офтопици еден куп, а не ни навиваат за клубот(репрезентацијата).:ban?:


дајте секој кај си навива, таму да си пишува, сеа да се брукаме нема потреба:helou:

А провери дали има модератор онлајн? Мислењата не може сами да се бришат. Сега сум тука и средив.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Fantom_oh напиша:
А провери дали има модератор онлајн? Мислењата не може сами да се бришат. Сега сум тука и средив.

Проверив. Ама зборот не ми е тоа. Зборот ми е дека правилово нема ефект(кај одредени членови). Си продолжуваат по свое.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Одлично е ова зашто имаше многу напалени дечиња кои пишуваат и провоцираат а гледаат фудбал 3-4 години,за мене јас пишувам на доста фан клубови без провокации (ако има некој забелешка нека каже) навивам за Јуве,Челзи (Фантом грешка не ме ставил) и Валенсија...но титулата на Интер ја честитав на Милан финалето така да не сваќам како се препукуваат овие
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Знам дека на повеќето членови им е тешко да се навикнат на новите правила, ама што е - тука е, и ќе мораат сите да се придржуваат на правилата. Ако некој не се придржува до правилата, а не сум го видел, контактирајте ме мене или Димитар по пп. Значи правилата значат ЗА СИТЕ, без исклучоци.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
ПРАВИЛОТО Е УКИНАТО ПО БАРАЊЕ НА НЕКОЛКУ ЧЛЕНОВИ И АДМИНИСТРАЦИЈАТА. ПРОДОЛЖЕТЕ СО ДИСКУСИИ КАКО И ПОРАНО.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom