Потребна е помош за самохраниот Саше

Член од
5 август 2016
Мислења
117
Поени од реакции
22
Здраво на сите. Потребна ни е помош за Саше отворете го линкот имате видео и има објаснето за случајот за Саше

Ви благодарам.

 

LustingVertigo

Puppets. I pull their strings,they dance.
Член од
1 декември 2017
Мислења
359
Поени од реакции
309
Можи во пп да ми пишеш кај живее човекот ? Од ПП сум, се надевам дека ќе можам да помогнам на некаков начин !
 
Член од
7 август 2010
Мислења
140
Поени од реакции
45
Контактирај ги и дечките овде, ќе можат да ти помогнат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom