Потребна е помош за самохрана мајка со бебе

Член од
18 март 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
Zdravo na site ja sum samohrana majka na malo bebe poradi sto e seuste mal ne sum vo moznost da rabotam ve molam koj kolku moze da mi pomogne za deteto i so smetki sum vo teska situacija ne plateni mozeme da ostaneme bes struja ve molam za pomos
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.510
Поени од реакции
32.114
Zdravo na site ja sum samohrana majka na malo bebe poradi sto e seuste mal ne sum vo moznost da rabotam ve molam koj kolku moze da mi pomogne za deteto i so smetki sum vo teska situacija ne plateni mozeme da ostaneme bes struja ve molam za pomos
За што се сметките? Можеби е добро да ги споделиш тука, па доколку е во можност некој да помогне со плаќање.
 
Член од
18 март 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
За што се сметките? Можеби е добро да ги споделиш тука, па доколку е во можност некој да помогне со плаќање.
Dokolku nekoj e vo moznost neka me kontaktira inbox
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.510
Поени од реакции
32.114
Dokolku nekoj e vo moznost neka me kontaktira inbox
Стави ги во темата бројот на корисник и број на фактура и сумите на сметките за плаќање.
На ЕВН има опција да се плати онлајн без регистрација -> https://www.evnonline.mk/payment/fastpay

Доколку некој ги плати, по плаќањето, нека направи screenshot од уплатата чисто како доказ. Ако сака, може да си го сочува скиншотот, да го стави на темава или да ми го испрати мене за да го споделам (анонимно).
 
Член од
18 март 2021
Мислења
4
Поени од реакции
0
Стави ги во темата бројот на корисник и број на фактура и сумите на сметките за плаќање.
На ЕВН има опција да се плати онлајн без регистрација -> https://www.evnonline.mk/payment/fastpay

Доколку некој ги плати, по плаќањето, нека направи screenshot од уплатата чисто како доказ. Ако сака, може да си го сочува скиншотот, да го стави на темава или да ми го испрати мене за да го споделам (анонимно).
Potrebna e hranilka za bebe vlazni maramici omega kapki so d3 kashicki za deca koj kolku moze blagodaram
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
34.859
Поени од реакции
53.188
Горе десно имаш на сметката број на корисник и број на фактура, испод него. Лесно ќе ги видиш.

Заедно со точната сума објави ги (не верувам дека некои приватни податоци од тоа може да се дознаат) и кој сака ќе ти ги плати.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
188
Поени од реакции
533
 

Kajgana Shop

На врв Bottom