Потрага по 3-4 години стар клип кај шо се дере некое бате „ДА ЖИВЕЕ ЗОРАН ЗАЕВ“ во некое планиско село?

Член од
12 мај 2020
Мислења
4
Поени од реакции
5

Ова е нешто што најблиску најдов гуглајќи, но клипот нигде го нема?

Сигурно го имате некој.

Фала однапред. :oleee:
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.169
Поени од реакции
20.699
Член од
12 март 2009
Мислења
19.879
Поени од реакции
15.838
има друг интересен клип, симпатизерите на СДС како ја нападнаа општина Центар, во време на Аларова, преименување на комуњарски улици во вмро-блгарски... скршија стаклена врата и извикуваа погрдно БЛГАРИ, БЛГАРИ... се помина БЕЗ САНКЦИИ
По кратко време, кога се смени Аларова и дојде сељоначалник од СДС, симпатизери на ДРПМНЕ ја нападнаа општина Центар поради неградење на црквата ( неодамна решија скелите да ги одстранат ??), ама ова заврши со СУДЕЊЕ и ЗАТВОРСКИ казни

А сега истите тие од СДС им ги титраат на БЛГАРИ
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
791
Поени од реакции
1.388
има друг интересен клип, симпатизерите на СДС како ја нападнаа општина Центар, во време на Аларова, преименување на комуњарски улици во вмро-блгарски... скршија стаклена врата и извикуваа погрдно БЛГАРИ, БЛГАРИ... се помина БЕЗ САНКЦИИ
По кратко време, кога се смени Аларова и дојде сељоначалник од СДС, симпатизери на ДРПМНЕ ја нападнаа општина Центар поради неградење на црквата ( неодамна решија скелите да ги одстранат ??), ама ова заврши со СУДЕЊЕ и ЗАТВОРСКИ казни

А сега истите тие од СДС им ги титраат на БЛГАРИ
Сдс е дојагноза, не вреди да го спомне човек нив
 

Kajgana Shop

На врв Bottom