Помош препорака на фирми/мајстори за реновирање- од Охрид

Член од
24 декември 2014
Мислења
2
Поени од реакции
1
Дечки здраво,
ќе реновираме гарсоњера во Охрид, а бидејќи не сме од таму, сакам да ве замолам за препораки од ваша страна, од членови од Охрид или други кои имале искуства со вакви работи во Охрид, на добри мајстори (поединци или тим или фирма, сеедно...) кои би можела да ги контактирам за изведба на неколку работи: водовод + плочкар / за реновирање купатило, рушење на еден ѕид и гипсарско молерски работи за тоа да се среди.

Ве молам да ми препорачате добри мајстори со кои сте имале позитивно искуство од прва рака.
Фала ви однапред!
 
Член од
8 јануари 2022
Мислења
10
Поени од реакции
1
Изградена во барокен стил помеѓу 1626 и 1650 година, црквата првично функционира
како капела на соседниот Римски колеџ https://vidmate.bet/ .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom