Песни кои Ви помагаат да го протуркате денот?

N

Nathan

Гостин
Темава е наменета за сите музички сладокусци, без разлика на преферираниот жанр и се однесува на песни кои Ви влеваат ентузијазам и кои уште при слушањето на првите тактови Ве понесуваат во некое екстатично расположение. Мене, на пример, така ми делува нумерава којашто совршено го доловува животното распаќе, со сите негови пропратни подеми и падови. Секој Ваш труд се цени, се' со цел што е можно попозитивно и со песна да го протуркаме денот!
 
Последно уредено од модератор:

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Добра тема, некогаш музиката е совршениот лек. Ако треба да издвојам, можда овие, ама и све друго што слушам ми е едноставно, мелем за душа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom